-
Праймування поверхні
Праймування – це нанесення речовини у складі якої є бітумна композиція, ґрунтовка. Вона поліпшує властивості матеріалу до адгезії. Є методом рідкої гідроізоляції, а називають праймуванням. Праймер при нанесенні має рідкий стан, а з часом висихає та міцнішає.
Крім того, речовина допомагає міцно схопитися матеріалу з направленою покрівлею.
Покриття типу праймер має відмінні властивості схожі як у вітробар’єра.
Де можна застосовувати праймування?
- Для м’яких покрівель.
- Для збірних покрівель при роботі з горищними перекриттями.
- Для оздоблення стін у приміщенні.
- Для навісних фасадів.
Головне правило при використанні прайму: речовину потрібно наносити на підставу тільки після ретельного її очищення. Без сміття, пилу чи піску. Перед проведенням робіт поверхню видувають спеціальним пристроєм. Обов’язково потрібно розмішати суспензію.
Праймер наносять пензликом або валиком чи будь-яким іншим зручним інструментом в один шар. Чим ширше пензлик, тим краще. Після нанесення, поверхню обробляють антибактеріальним покриттям. Тільки після нанесення та повного висихання прайму можна монтувати інші наплавляючи матеріали. Таким чином обробка – праймування поверхні подовжує термін експлуатації.
Переглянути повністю
-
Гідроізоляція фундаменту
Для створення та монтажу шарів гідроізоляції використовують рулонні полімерні мембрани. Деякі забудовники використовують полімерно-бітумні мембрани. Крім того, як підкладку для скатних дахів, а також створення пароізоляції. Бо, гідроізоляційна мембрана захищає будинок від накопичення та проникнення вологи та запобігає руйнуванню фундаменту і його несучих конструкцій.
Варіанти для гідроізоляції фундаментів:
- Горизонтальна
- Вертикальна
Для горизонтальної гідроізоляції властиво захист стін, перекриттів будинку від накопичення вологи з ґрунту.
При вертикальній гідроізоляції виводять на 30-50 см вище рівня ґрунту.
Раніше для гідроізоляції використовували руберойд, його стелили на стрічковий фундамент вище вимощення. Далі поверх шарів руберойду починали вкладати стіни для будинку.
Мембранна гідроізоляція замінює інші матеріали, її використовують для створення бар’єра на поверхнях. При монтажі не потрібні додаткові, зайві роботи з праймерами та відкритим полум’ям.
Тому, гідроізоляція за допомогою мембрани – надійний метод, мембрана захистить конструкцію від потрапляння води. Якщо правильно підібрати матеріал ви позбавитесь від проблеми промерзання та руйнування фундаменту.
Тож, ви тепер більше обізнані про гідроізоляцію фундаменту та який матеріал краще завдяки. Звертайтеся до нас за допомогою, ми проведемо усі монтажні роботи.
Переглянути повністю
-
Перфорований сайдинг
Перфорований сайдинг – це металеві панелі з полімерним покриттям. Їх використовують для облицювання горизонтальних поверхонь знизу. Також для підшивки карнизних звисів та простору під ним, після монтажу покрівлі.
Крім того, сайдинг прикриває внутрішній покрівельний простір, щоб сховати повітроводи, труби, кріплення та ін.
Сайдинг необхідний для забезпечення та підтримки циркуляції повітря. Перфорація виглядає, як невеличкі отвори у виробі, через які проходить повітря. Сайдинг – це захист від утворення цвілі, гниття, вологи, комах та різних мікроорганізмів. Бо все перелічене шкодить підпокрівельному простору.
Який сайдинг краще перфорований чи без перфорації? Це естетичне рішення. Обидва варіанти захищають внутрішнє середовище будинку та не лише… Сайдинг створює завершальний вигляд, додає естетичності та краси. Ви також можете обрати кольори, фактуру, орнамент сайдинг, бо існують безліч пропозицій.
Область застосування сайдингу: приватний будинок, гараж, альтанка, декор всередині будинку, обшивка магазинів.
Якщо у вас є бажання придбати сайдинг та монтувати – звертайтеся до нас. В нас вигідні ціни на матеріали, проводимо будь-які види робіт.
Переглянути повністю
-
Гідроізоляція вентиляційної труби
Гідроізоляція пічної труби потрібна для зниження рівня конденсату. Бо в печі температура постійно коливається, а з часом з’являється конденсат на стінах. Якщо цьому не перешкоджати, то конденсат стікає в димохід. Після чергового нагріву труби створюється зайвий тиск, що руйнує піч зсередини та перешкоджає пічній тязі. Літо – час коли спокійно можна зробити огляд печі, ремонт або гідроізоляцію. Бо з наступом морозів при сильному нагріву піч може розірвати.
Для якої будівлі потрібно зробити гідроізоляцію?
- Для будівель з пічним опаленням
- Для котеджів, заміських маєтків, лазнях, дачах, які плануєте опалювати взимку.
Процес гідроізоляції
- Ізоляція димоходів робиться зовні. Спочатку роблять герметизацію даху навколо димаря за допомогою плит з мулітового кремнезему.
- Заразом, трубу потрібно затиньковувати, а далі на вологий тиньк клеять ізоляційні плити. Поверх плит виконують облицювання.
- Для будівель з азбестоцементу чи металу: ізолюють мінеральною ватою чи іншим рулонним гідроізоляційним матеріалом.
- Нагрів димової труби проходить через гази з печі. Таким чином, волога, виходить з печі разом із димовими газами.
Інша методика, скупчення конденсату можна уникнути, якщо зробити вентиляцію підпокрівельного простору за допомогою покрівельних аераторів.
Вентиляційні виходи кріплять на покрівлі вертикально. Вони направляють повітряні потоки, відтворюють тягу та забезпечать вентиляції захист від опадів.
Переглянути повністю