Чи ржавіє металева покрівля?

Ні, металева покрівля випускається з оцинкованого металу та полімерним покриттям.

В процесі монтажу потрібно дотримуватись правильної технології й в результаті металева покрівля не заржавіє. Покрівля здатна виносити сильні пориви вітру, опади з дощем, снігопад та перепади температури. Якщо у вас не так, то ви допустили посилки при монтажі.

Які помилки можуть впливати на термін служби металевої покрівлі?

1. Помилка з каркасом. Іноді неправильно створений каркас може спричинити до того, що дощ та вода будуть накопичуватись на поверхні та проникати у середину.
Вода скотиться там, де оцинковане покриття тонше. Результатом буде гниття матеріалу. Уважно прораховуйте усі пропорції ширини/висоти покрівлі.

2. Помилка при укладанні листів. Якщо порушити порядок укладання, то вода затече у щілини між стиками. В результаті, вода затримується в одному місті й з часом матеріал почне ржавіти.
Рішення: металеві листи покрівлі розташують один над одним, верхній шар повинен накривати нижній на 5-10 см. Якщо у вас покриття з металочерепиці, то повинна накривати на одну хвилю збоку.

3. Неправильний монтаж захисних елементів. Створення зайвих отворів та нещільне прилягання елементів до покрівлі. Все це призведе до накопичення води у зайвих отворах.

4. Не професіональне використання болгарки. Помилки трапляються, коли оцинковане покриття товсте, то негативні результати не так обачні. При малому шару оцинкування, вмить з’явиться іржа.

5. Не якісне покрівельне кріплення. Кріплення обов’язково має бути з оцинкованим покриттям. Наприклад, шайби у складі мають силіконову підкладу. Кріплення, що починає ржавіти згодом переносить іржу до покрівельних листів.

Не допускайте таких помилок при монтажі металевої покрівлі. Краще зверніться до професіоналів і покрівля не заржавіє.