Несправності, протікання покрівлі – все це виникає в найбільш невдалий момент. І навіть якщо ви у всеозброєнні та тримайте наш телефон під рукою, розслаблятися зарано. Перше, що зробить інженер, приїхавши на об’єкт – спробує потрапити на дах для повноцінного огляду. І 100% пролунає запитання: «Де вихід?».
У цей момент нерідко приходить розуміння, що на покрівлю інакше, ніж з неба на гвинтокрилі або за допомогою дуже-дуже довгих сходів і ризикованого підйому не потрапиш. Це б нічого, якби необхідність була разовою. Але вихід на дах необхідний не так вже й рідко! Крім яскравої, логічної картинки типу «величезна цеглина впала на дах, зробила дірку і тепер вода з неба ллється прямо в будинок», буває ще 1001 штатна ситуація.
Наприклад:
- Необхідність прочистити димар,
- Ремонт і герметизація примикань,
- Несправності та ремонт водостічних систем,
- Вихід з ладу підшивки звисів і багато іншого.
Що кожен, хто читає цю публікацію, може зробити прямо зараз?
- Якщо ви будуєте (або плануєте будувати будинок), продумайте вже зараз, як ви будете потрапляти на дах!
- Якщо ви живете на верхньому поверсі багатоповерхового будинку, з’ясуйте, як потрапити на дах, у кого знаходяться ключі від виходу і як зв’язатися з цією людиною.
- Якщо ви живете у власному будинку і вихід на покрівлю відсутня – саме час потурбуватися питанням доопрацювання покрівельної конструкції, поки екстрена ситуація не настала.
У наступних публікаціях розповімо, як організувати вихід на покрівлю на етапі проєктування, і як модифікувати наявну покрівлю. Слідкуйте за нашими новинами.
Або телефонуйте вже зараз! Допоможемо з проєктом і його реалізацією і запропонуємо оптимальну ціну і гарантовану якість.