Отримати консультацію

Демонтаж покрівлі

Найменування робіт Од.вим. Вартість
Демонтаж покрівлі кв.м. від 40 грн.
Безкоштовно зробимо вимірювання і складемо кошторис
заміри та кошторис
безкоштовно
Інформація про послугу
Демонтаж покрівлі

Демонтаж покрівлі проводять під час підготовки до капітального ремонту, за наявності порушень одного або декількох шарів покрівельного пирога або знесення будинку без застосування важкої техніки. Наша компанія виконує повне або часткове перекриття всіх видів покрівлі. Ми пропонуємо доступні ціни та працюємо за допомогою професійного обладнання.

Компанія Exte понад 10 років представлена ​​на українському ринку. Ми співпрацюємо з великими компаніями, такими як Kadorr Group і Будова, а також дрібними, приватними об’єктами. Оцінити якість нашої роботи можна за фотографіями об’єктів або за відгуками наших клієнтів. Уточнити ціну і поставити інші питання, недорого замовити послуги ви можете телефоном або в нашому офісі в Одесі. Етапи демонтажу покрівлі:

  • Видалення обладнання, димоходу, зливних конструкцій.
  • Зняття старого оздоблення (рулонної або мембранної покрівлі, шиферу, черепиці).
  • Видалення гідро- і теплоізоляції.
  • Розбирання кроквяної системи.

Особливості демонтажу за видами покрівлі

Залежно від матеріалу, який використовувався в оздобленні даху будинку, може змінюватися процес і вартість його видалення.

Під час роботи з бітумною черепицею, рулонним і листовим покриттям демонтаж виконується за температури зовнішнього середовища не більше + 20ºС. Це пов’язано з плавленням бітуму, який за високих температур перетворюється на в’язку субстанцію, через що можуть виникнути складнощі при роботі. Під час видалення такого покриття використовують штроборіз, який дозволяє сформувати борозни на всій поверхні даху будівлі для видалення матеріалів окремими секціями. Або це може бути спеціальна сокира, яка дозволяє розділити покриття на квадрати, які, за відгуками наших фахівців, потім видаляються без будь-яких складнощів.

Під час роботи з шифером видалення починають зверху, тому що при монтажі листи укладаються внапуск починаючи від карнизного звису. Перекриття похилого даху будівлі проводиться тільки з використанням страхувальних поясів. Якщо в процесі видалення матеріалів залишаються цілі фрагменти, вони можуть бути використані знову для укладання нової покрівлі (в разі використання аналогічних матеріалів), що дозволить вам заощадити на вартості матеріалів, які вказані в кошторисі.

Чому краще звернутися до професіоналів

Правильний демонтаж і реконструкція покрівлі передбачає використання спеціального обладнання, необхідного для збереження правильної технології. Це допоможе не пошкодити кроквяну конструкцію або обладнання, встановлене на даху.

Фахівці мають належний досвід і знають правила техніки безпеки під час роботи на висоті, в той час як для недостатньо досвідченої людини існує високий ризик травмування. Також вам не доведеться розв’язувати питання з утилізацією відходів, які утворюються в процесі роботи. Попри більшу вартість демонтажу за допомогою професіоналів, правильне видалення старих матеріалів – це важлива основа для укладання якісного нового покриття.

Щоб дізнатися, скільки коштує демонтаж для вашого об’єкта, необхідний виїзд фахівця зі складанням кошторису. Також можна скористатися покрівельним калькулятором для розрахунку матеріалів. Окрім того, ми недорого виконуємо укладання покрівлі всіх видів і її ремонт. Якість роботи ви можете оцінити по фото об’єктів. Пропонуємо доступні ціни та гарантії на всі види послуг. Запросити прайс, поставити питання, замовити послуги майстрів можна телефоном або в офісі в Одесі.