Демонтаж бітумної черепиці


Замовити замір і кошторис

Демонтаж бітумної черепиці

Найменування робіт Од.вим. Вартість
Демонтаж бітумної черепиці кв.м. від 40 грн.
Заміна кроквяної системи кв.м. від 120 грн.
Заміна утеплювача кв.м. від 50 грн.
Монтаж гідробар'єру кв.м. від 20 грн.
Заміна контррейки кв.м. від 25 грн.
Заміна обрешітки кв.м. від 40 грн.

реальные
видеоотзывы клиентов

Информация об услуге
Особливості демонтажу м'якої бітумної черепиці

Після укладання бітумна черепиця утворює один суцільний шар полотна. З одного боку, це робить покриття герметичним, з іншого – ремонт навіть невеликої ділянки стає проблемою, як і демонтаж м’якої покрівлі будь-якого іншого типу. Для вирішення використовують 3 методи:

 • повна заміна матеріалу;
 • локальний ремонт;
 • герметизація.

Герметизація шару здійснюється за допомогою недорогого покрівельного герметика. Це є найпростішим варіантом відновлення покриття. Локальний ремонт можуть робити тільки профільні фахівці. Ви можете дізнатися вартість цих послуг в компанії «Ексте», зателефонувавши нам за телефоном. Також можна замовити зворотний дзвінок, заповнивши електронну форму на нашому сайті.

Етапи роботи

 1. Виявлення пошкодженої ділянки даху (можлива візуальна оцінка).
 2. Демонтаж зіпсованого гонту здійснюється за допомогою спеціального інструменту, яким акуратно підіймається лист, щоб не пошкодити сусіднє полотно, як і в разі демонтажу крівлі.
 3. Потім проводиться демонтаж опорних плиток (необхідно підняти шар, який розташований на два ряди вище). Це потрібно для усунення зайвих перешкод.
 4. Видалення бітумної черепиці (непридатні елементи покрівлі вирізають і усувають).
 5. Заміну бітумної черепиці може здійснювати тільки фахівці через те, що, в разі порушення технології, ділянка даху залишиться пошкодженою. Тому самостійне втручання може призвести тільки до збільшення ціни проєкту внаслідок витрат на зіпсовані матеріали для покрівлі.

Пам’ятайте, своєчасна реалізація профілактичних робіт та ремонту дозволить вам уникнути істотних витрат на капітальну реконструкцію покрівельного покриття. Вартість такої послуги обумовлена ​​гарантією відмінного результату. Рівень виконання поставлених завдань ви можете оцінити, ознайомившись з відгуками клієнтів і фото готових проєктів.

Вартість демонтажу в Одесі

Формування кінцевої вартості проєкту залежить від багатьох чинників: складності пошкодження, поточного стану покрівлі, вартості обраних матеріалів, комплексу необхідних заходів і т.д. Виконання кожного завдання оцінюється відповідно до чинного прайсу. Ми пропонуємо своїм клієнтам конкурентні розцінки та створення індивідуального проєкту відповідно до ваших побажань і фінансових можливостей.

Чому нас вибирають?

 1. Компанія працює на ринку будівельних послуг України вже понад 10 років. Серед наших клієнтів 200 великих компаній і 5000 приватних замовників.
 2. Ми надаємо гарантію якості терміном до 50 років.
 3. Наша команда представлена ​​кращими професіоналами своєї справи.
 4. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали та нові технології.
 5. Пропонуємо своїм клієнтам недорогі, але якісні будматеріали, доступні ціни та зручні форми оплати.

Ви можете переконатися у високій якості виконаних нами робіт, ознайомившись з їх фото та відгуками клієнтів на нашому сайті.