«Дихаюча» покрівельна мембрана

Що таке “дихаюча” покрівельна мембрана? Це особливого типу повітропроникна плівка, яка дозволяє надлишкам вологи виходити з покрівельного простору, забезпечуючи необхідну сухість для нормального функціонування покрівлі.
Покрівельні мембрани, що дихають, стійкі до води, пилу та снігу, створюючи вторинний шар захисту для конструкцій даху. Там зовнішнє облицювання не є водонепроникним і вологостійким. Вони допомагають покращити теплову здатність конструкції даху, а також захищають простір даху від різких вітрів, обмежуючи рух повітря через стіну.

Чому важливо правильно підібрати покрівельну мембрану, що дихає?

Подібний матеріал має три ключові характеристики:

  • стійкість до водяної пари;
  • паропроникність;
  • водонепроникність.

Без покрівельної мембрани волога може проходити через зовнішнє облицювання та утворювати конденсат. Це може бути проблематично, коли вода починає стікати через дах і викликати зростання цвілі, пошкодження конструкції водою і навіть проблеми з диханням у людей із хронічними захворюваннями (астма, наприклад).

Дихальні покрівельні мембрани встановлюються на холодній стороні ізоляції даху під опорою черепиці. Вони відіграють ключову роль у будівництві скатних дахів.

Що знадобиться для встановлення

Основний компонент для монтажу – це ​​сама мембрана. Шукайте високоякісну водонепроникну “дихаючу” мембрану, яка рекомендована для використання у конструкціях вашого типу покрівлі. Якісна мембрана підходить як для нового будівництва, так і для проєктів щодо реконструкції, допомагає покращити повітронепроникність  вашої будівлі, а також її теплові характеристики.