ПВХ – мембрани відносно чутливий матеріал. Існує міф, що покрівля з мембранного матеріалу не витримує суворих кліматичних умов, навантаження. Деякі покупці придбавши мембрану, та не знаючи головних особливостей мембрани вимагають повернути гроші у продавця.
Що потрібно знати про мембранну покрівлю? Під час експлуатації покрівлі на мембрані можна побачити:
- Не великі смуги після випаду опадів. Це реакція мембран на дощ, яка тільки підтверджує, що матеріал має високий рівень водонепроникності. Не спішіть зривати мембрану, зачекайте поки сезон дощів пройде. Мембрана висохне, а смуги зникнуть.
- Освітлення мембрани. Під проявом постійного променів сонця на мембрані може з’явитися наліт. Він з часом зникне самостійно, або запросіть майстрів, щоб очистити покрівлю мийними засобами.
- Поява плісняви, цвілі. Покрівлю потрібно ретельно вимити, щоб не пошкодити покриття. Загалом використовують розчини плямо- вивідні на основі кисню. Рекомендуємо не експериментувати, а порадитися з майстрами або викликати фахівців для очищування покрівлі.
Для того, щоб збільшити термін експлуатації покрівлі мембранного типу: проводьте регулярний огляд (2 – 3 рази на рік). Проблема, яку одразу виявили легше виправити. Всі гідроізоляційні процеси повинні виконувати фахівці. Для полегшення умов праці встановіть або відремонтуйте доріжки для підйому, дробини чи горищні сходи. Уникайте сильних хімічних розчинів на основі тваринних жирів, нафтопродуктів, штучних засобів.