Гідроізоляція фундаменту

Для створення та монтажу шарів гідроізоляції використовують рулонні полімерні мембрани. Деякі забудовники використовують полімерно-бітумні мембрани. Крім того, як підкладку для скатних дахів, а також створення пароізоляції. Бо, гідроізоляційна мембрана захищає будинок від накопичення та проникнення вологи та запобігає руйнуванню фундаменту і його несучих конструкцій.

Варіанти для гідроізоляції фундаментів:

  • Горизонтальна
  • Вертикальна

Для горизонтальної гідроізоляції властиво захист стін, перекриттів будинку від  накопичення вологи з ґрунту.
При вертикальній гідроізоляції виводять на 30-50 см вище рівня ґрунту.

Раніше для гідроізоляції використовували руберойд, його стелили на стрічковий фундамент вище вимощення. Далі поверх шарів руберойду починали вкладати стіни для будинку.

Мембранна гідроізоляція замінює інші матеріали, її використовують для створення бар’єра на поверхнях. При монтажі не потрібні додаткові, зайві роботи з праймерами та відкритим полум’ям.

Тому, гідроізоляція за допомогою мембрани – надійний метод, мембрана захистить конструкцію від потрапляння води. Якщо правильно підібрати матеріал ви позбавитесь від проблеми промерзання та руйнування фундаменту.

Тож, ви тепер більше обізнані про гідроізоляцію фундаменту та який матеріал краще завдяки. Звертайтеся до нас за допомогою, ми проведемо усі монтажні роботи.