Гідроізоляція покрівлі

Отримати консультацію

Гідроізоляція покрівлі

Найменування робіт Од.вим. Вартість
Облаштування покрівельного килиму з ПВХ-мембрани на готовій основі з механічним кріпленням кв.м. від 80 грн.
Облаштування покриття покрівлі з євроруберойду в один шар на готовій основі кв.м. від 50 грн.
Облаштування покриття покрівлі з євроруберойду в два шари на готовій основі кв.м. від 80 грн.
Встановлення водостічних воронок шт. від 250 грн.
Встановлення покрівельних аэраторов шт. від 160 грн.

РЕАЛЬНІ
ВІДЕООГЛЯДИ ОБ’ЄКТІВ

Покрівельні роботи на ЖК Чотири сезони (Одеса). Покрівельне покриття з євроруберойду

Монтаж покрівлі євроруберойдом на ЖК Михайловський (Одеса). Гідроізоляція паркінга та благоустрій

Дахи 23, 32, 43, 44, 45 та 48 Жемчужин (єврорубероїд), гідроізоляція та благоустрій паркінгу

Інформація про послугу
Різновиди

Гідроізоляція необхідна як для плоских, так і для похилих покрівель, при цьому технологія монтажу і матеріали для них потрібні різні. Таким чином, виділяють наступні види гідроізоляційних матеріалів:

 • Рідка гідроізоляція (спеціальна гума). Наноситься на поверхню даху валиком або пензлем вручну, або фарбопультом. Дозволяє рівномірно розподілити матеріал на всій поверхні покрівлі, утворюючи безшовне покриття, відмінно ізолює важкодоступні ділянки.
 • Рулонна гідроізоляція (яка наплавляється). Застосовується переважно для плоскої рубероїдної та м’якої покрівлі гаражів і багатоквартирних будинків. Використовується рулонний матеріал з просоченням бітумно-полімерним зв’язувальним матеріалом. Це гідроізоляція руберойдом або ПВХ мембраною, а основою матеріалу може бути: склотканина, поліестер, склополотно.
 • Мастикова гідроізоляція. Це матеріал зв’язувального складу, який призначений для обробки м’яких плоских покрівель. Існує кілька різновидів обмазувальних матеріалів, серед них: бітумно-полімерна, бітумна, каучукова, бітумно-гумова і силіконова мастика. Їх наносять як гарячим, так і холодним методом на суцільну поверхню.
 • Мембранна гідроізоляція. Наноситься як на похилі, так і на плоскі покрівлі. Це один з найбільш екологічно чистих, пожеже стійких матеріалів. Мембранна гідроізоляція кріпиться до поверхні механічним шляхом. Серед багатошарових гідроізоляційних мембран виділяють: ПВХ – мембрани, EPDM.

Основні вимоги до гідроізоляційних матеріалів

Гідроізоляція покрівлі – це важливий складовий елемент всієї покрівельної конструкції, бо дає змогу захищати її від руйнівного впливу води та вологи, які потрапляють на дах. Несвоєчасне обслуговування покрівельного покриття може спровокувати швидкий знос поверхні та істотно скоротити термін її служби. Тому слід проводити роботи з огляду на діагностику стану гідроізоляції, щоб виключити передчасну необхідність ремонту всієї покрівлі. Компанія працює з різними видами дахів, від гідроізоляції експлуатованої покрівлі до терас. Матеріали для гідроізоляції покрівлі, які застосовуються в ході виконання робіт, повинні мати певні характеристики, а саме:

 • еластичність;
 • вологонепроникність;
 • теплостійкість;
 • механічну міцність.

Укладання гідроізоляції: поради фахівців

Від правильності здійснення робіт з укладання гідроізоляційного покриття буде залежати збереження даху від протікання і передчасного зносу покрівельного пирога. Якщо ви вирішили зробити гідроізоляцію, наші фахівці рекомендують дотримуватися наступних правил:

 1. Починати гідроізоляційні роботи необхідно з нижніх ділянок, біля відводів водостічних систем.
 2. Укладати шари ізоляційного матеріалу потрібно згідно з технологією монтажу.
 3. Рулонні гідроізоляційні матеріали рекомендується монтувати за температури не нижче ніж -10 градусів.

Безкоштовно зробимо вимірювання і складемо кошторис
заміри та кошторис
безкоштовно