Ідеї для перетворення будинку

Ми підготували чек-ліст по перетворенню будинку.

  1. В будинку буде більше світла, якщо встановити мансардні вікна. Відкритий багатий простір вам гарантовано.
  2. Болюча тема, мало місця в будинку? Додайте другий поверх. Найкращих спеціалістів для всіх робочих моментів ми вам гарантуємо.
  3. Тераса – це не просто балкон, а місце де ви насолоджуйтесь природою, видами, дихаєте свіжим повітрям та відпочиваєте під сонцем. Тераса зараз у тренді, тому поспішайте до весни доповнити будинок гарною терасою.
  4. Менше витрат на електроенергію. Сучасні системи та технології дозволяють приховати на даху сонячну систему. З нею ви заощадите багато коштів на електропостачання.
    Таким чином, покрівля буде захищати не тільки від опадів, а й зберігати ваші кошти.
  5. Аксесуари для покрівлі, чули про таке? Це різноманітні добірні елементи для покрівлі: вітрові конструкції, снігозатримувачі та декоративні фігурні вироби тварин. Фігури розміщують на хребті покрівлі, бо так покрівля буде виразнішою.
    Підшивка тераси, балкону або веранди. Для підшивки пропонуємо софіт, сайдинг або профнастил. Матеріали довершують будинок та ховають від очей усе непотрібне. Крім того, софіти здатні підтримувати вентиляцію та мікроклімат у середині покрівлі.

Як вам ідеї? Якщо бажаєте перевтілити власний будинок, то зв’яжіться з нами. Ми швидко та якісно виповнимо будівельні роботи. Також дамо корисні поради щодо експлуатації вашої покрівлі.