Експлуатована покрівля


Замовити замір і кошторис
  • 5 тис. кв.м. відремонтованої покрівлі
  • 15 років досвіду з матеріалом
  • 256 об'єктів на сервісному обслуговуванні
Иконка
Заявка через сайт або дзвінок
Иконка
Виїзд фахівця на об`єкт, заміри
Иконка
Вибір опції і комплектації
Иконка
Розробка персонального проекту
Иконка
Реалізація об`єкта
Иконка
Сервісне обслуговування
Особливості експлуатованої покрівлі

Експлуатована покрівля може виконувати різні функції: тераси, зеленої зони або паркінгу.

Тераса

Це відкрита зона, яка використовується для прогулянок, відпочинку або занять спортом. Під час облаштування особлива увага приділяється вибору фінішного покриття, яке найбільше піддається впливу, коли тераса експлуатується. Це може бути тротуарна плитка, бетонна стяжка, терасна дошка і т.д.

Зелена зона

Функцію фінішного шару в формуванні пирога виконує ґрунт. Його товщина розраховується з урахуванням будови кореневої системи обраних для посадки рослин. Також необхідно використання додаткового розділового шару для зміцнення і захисту гідроізоляції від руйнування корінням рослин.

Паркінг

За принципом формування таке перекриття схоже з формуванням терас, відмінність полягає лише в підвищеній міцності фінішного шару. Це пов’язано з необхідністю витримувати навантаження від активного руху авто. Експлуатована покрівля паркінгу є однією з найбільш корисних, тому що площа використовується раціонально і стає корисною для потреб співробітників будівлі, мешканців, офісних працівників, покупців і т.д.

Принцип експлуатованої покрівлі

Дах для облаштування зон відпочинку або паркування повинен бути пласким. Розташування може бути як вище рівня землі, так і на одному рівні з ґрунтом, що актуально для багатоярусних паркувань. Також потрібно передбачити зручний вихід на таку територію. При обладнанні до уваги беруться: гідроізоляція плоских покрівель і система водовідведення, зміцнення, утеплення і вибір фінішного покриття, яке буде піддаватися великим навантаженням. Якісна експлуатована покрівля має багатошарову структуру і може бути інверсійною. В склад пирога включено пароізоляцію, теплоізоляцію похилоутворюючого шару, який формує невеликий скат в 10-15º з метою відводу води, шар гідроізоляції, дренаж і фінішне покриття. Важливо відзначити, що інверсійний варіант передбачає розташування утеплювача вище, ніж шар гідроізоляції, що робить конструкцію менш вразливою.

Переваги і недоліки експлуатованого даху

Перед тим, як прийняти рішення про організацію перекриття такого типу, варто оцінити його переваги й недоліки.

Переваги:

  • Раціональне використання площі: плоский дах після незначних змін у формуванні захисного пирога підходить для активної експлуатації, що дозволяє економити вільний простір прилеглої до будови території;
  • економія матеріалів: для обробки плоскої покрівлі потрібно менше матеріалів, ніж при роботі зі скатною покрівлею. При цьому роботи виконувати набагато зручніше. Підсумкова вартість буде залежати від цілей використання поверхні.

Недоліки:

Складне обслуговування: на плоских поверхнях затримується сніг. При рясному снігопаді його доведеться розчищати, бо перекриття може не витримати підвищеного навантаження. Також необхідно організувати водовідведення для видалення дощової води; вища ціна облаштування. Окрім формування перекриттів, варто врахувати вартість додаткового оснащення: укладання ґрунту та висадка зелені в зеленій зоні, організація зони відпочинку на терасі або встановлення додаткового обладнання на стоянці.

БЕЗКОШТОВНО ЗРОБИМО Замір І Розрахуємо кошторис
Замовити замір і кошторис
01
замірів лишилось
виконати на сьогодні
04
замірів заплановано
на завтра
Замір І КОШТОРИС БЕЗКОШТОВНО
Замовити замір

Експлуатована покрівля

Найменування робіт Од.вим. Вартість
Укладання пароізоляції кв.м. від 15 грн.
Монтаж утеплювача кв.м. від 20 грн.
Облаштування похилоутворюючого шару кв.м. від 30 грн.
Облаштування стяжки кв.м. від 40 грн.
Гідроізоляція експлуатованої покрівлі з ПВХ мембрани кв.м. від 100 грн.
Гідроізоляція експлуатованої покрівлі з євроруберойду в один шар кв.м. від 50 грн.
Гідроізоляція експлуатованої покрівлі з євроруберойду в два шари кв.м. від 80 грн.
money-img

Точний розрахунок вартості перед початком робіт

Вартість зафіксована в кошторисі закріплюється і не змінюється до закінчення монтажних робіт

glasses-img

Ніяких прихованих зобов'язань і «підводних каменів»

Наявність кошторису не зобов'язує замовляти саме у нас, проте, при наявності кошторису ви зможете порівняти ціни і підхід до роботи, а потім робити висновок, грунтуючись на чомусь конкретному

time-img

Швидкий замір і
складання кошторису

Приїдемо на замір в день звернення, а кошторис з точною вартістю робіт надамо вже на наступний день