Скатна покрівля

Отримати консультацію

Скатна покрівля

Найменування робіт Од.вим. Вартість
Монтаж кроквяної системи кв.м. від 120 грн.
Монтаж обрешітки кв.м. від 30 грн.
Укладання пароізоляції кв.м. від 20 грн.
Укладання гідробар’єру кв.м. від 20 грн.
Монтаж утеплювача кв.м. від 20 грн.
Монтаж ПВХ мембрани кв.м. від 80 грн.
Монтаж металочерепиці кв.м. від 100 грн.
Монтаж профнастилу кв.м. від 80 грн.
Монтаж бітумної черепиці кв.м. від 150 грн.
Монтаж керамічної черепиці (холодна) кв.м. від 420 грн.
Монтаж керамічної черепиці (тепла) кв.м. від 500 грн.
Монтаж фальцевих картин кв.м. від 260 грн.
Монтаж шиферу кв.м. від 80 грн.
Укладання євроруберойду кв.м. від 50 грн.
Монтаж мансардного вікна шт від 2500 грн.
Монтаж водостічної системи п.м. від 150 грн.
Монтаж будівельних риштувань кв.м від 25 грн.
Демонтаж будівельних риштувань кв.м. від 25 грн.

РЕАЛЬНІ
ВІДЕООГЛЯДИ ОБ’ЄКТІВ

Покрівельні роботи на ЖК Чотири сезони (Одеса). Покрівельне покриття з євроруберойду

Монтаж покрівлі євроруберойдом на ЖК Михайловський (Одеса). Гідроізоляція паркінга та благоустрій

Дахи 23, 32, 43, 44, 45 та 48 Жемчужин (єврорубероїд), гідроізоляція та благоустрій паркінгу

Інформація про послугу
Особливості та конструкція скатної покрівлі

Варто звернути увагу на те, що монтаж похилої конструкції, особливо, якщо вона мансардного типу – трудомісткий і складний процес, який вимагає навичок такої роботи. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, замовте послуги фахівців.

Нахил. Перш ніж замовити певний тип скату, вам варто розрахувати передбачуване навантаження на конструкцію, визначити необхідну довжину крокв і їх перетин. Ухил покрівлі безпосередньо впливає на тип кроквяної системи та її конструктивні вузли. Він повинен бути не менше 30 °. Такого показника цілком достатньо, щоб забезпечити природний схід снігу і води. До того ж, проєктуючи високі дахи, ви можете більшою мірою реалізувати свої архітектурні замисли, ніж під час влаштування плоскої покрівлі.

Утеплення. Утеплення скатної конструкції полягає в послідовному монтажі шарів покрівельного «пирога». До його основних елементів відносять:

 •     внутрішнє облицювання;
 •     прошарок повітря;
 •     пароізоляційний матеріал;
 •     утеплювач;
 •     прошарок повітря;
 •     гідроізоляційний матеріал;
 •     прошарок повітря;
 •     зовнішнє покрівельне покриття.

Гідроізоляція. Як правило, в облаштуванні гідроізоляції похилої покрівлі використовують так звані підкладкові килими, які складаються з наступних шарів:

 •     основа – поліефірна тканина або склополотно;
 •     просочення – на основі модифікованого або окисненого бітуму;
 •     протиковзне покриття, наприклад, дрібнозернистий пісок.

Скільки коштує покрівля даху в Одесі?

Покрівельна компанія «Ексте» має 10-річний досвід роботи на будівельному ринку України. Серед наших клієнтів понад 5000 власників приватних будинків і 200 підприємств. Ви можете самостійно оцінити рівень виконання робіт співробітниками компанії за фотографіями готових проєктів, які розміщені на нашому сайті. А відповідальність за кожен з них виражається в гарантії, що надається терміном більш ніж на 50 років. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує послуга, яка вас цікавить, або бажаєте її замовити, зателефонуйте нам за телефоном або зверніться до офісу «Exte» в Одесі.

Види скатної покрівлі

Похилі площини, які утворюють кроквяну систему, називаються скатами. Вони можуть бути виконані по-різному, але найбільш популярними варіантами є:

Односхилі. Це найпростіший тип, який передбачає невеликий ухил і часто використовується в пристрої маленьких будинків, господарських будівель і ґанків. У більшості випадків, тут горище не передбачене, або ж в просторі під дахом є так звані «антресолі».

Двосхилі. Два скати поширені в приватному домоволодінні. Бічні стіни, які під час організації даху набувають форму трикутників, звуться фронтонами.

Вальмові (чотирискатні). Ця форма має свої особливості, вона поки не настільки поширена в Україні, як попередня. Її перевага полягає в тому, що організація 4-х скатів не вимагає формування фронтонів. Серед недоліків можна назвати більшу ціну і складну конфігурацію як крокв, так і самого покриття. Хоча її вартість може бути на рівні з двосхилим дахом. Все залежить від того, скільки коштує новий покрівельний матеріал і зняття старого. Наприклад, ціна послуги демонтажу шиферної покрівлі зовсім невисока.

Багатоскатні. Дах, кількість площин якого перевищує 4, відноситься до багатоскатних. По суті, це чотирьохскатні конструкції, які покривають будинок з 4 зовнішніми кутами й більше. Під час будівництва потрібно правильно розрахувати довжину крокв і їх перетин.

Шатрові. На відміну від чотирьохскатної, шатрові площини не мають коника в центрі, тому ухил всіх скатів починається від однієї точки у верхньому кутку.

Мансардні. Відмінна риса цього виду – ламана лінія крокв. Така конструкція дозволяє облаштувати на мансардному поверсі повноцінне житлове приміщення без похилих стін і низьких стель. Її монтаж – складніший, ніж облаштування даху з прямими лініями, тому і вартість теж вища. Але ціна житлової площі, отриманої в результаті значно перевищує показник того, скільки коштують будь-які будівельні матеріали.

Складні дахи. Конічні, купольні та зімкнуті конфігурації без кутів використовувалися раніше для облаштування важливих громадських організацій. Сьогодні їх замовляють рідше через високу вартість і складнощі під час розрахунку (перетину, довжини крокв і ін.).

Безкоштовно зробимо вимірювання і складемо кошторис
заміри та кошторис
безкоштовно