Металочерепиця вигорає?

Проблемна тема, коли придбавши металочерепицю з часом помічаєш зміну її кольору. Авжеж ніхто не бажає отримати вицвівши покриття. Бо металочерепиця – не дешеве вкладення інвестицій, вона має слугувати роками, не так часто домовласник може дозволити собі зміну металочерепиці. Інша справа перефарбувати її, але вимагає витратив на якісну краску та найми майстрів.
З’ясуємо причини вигорання покрівлі:

1. Недостатній захист від випромінювання. На металочерепиці нанесено мало шарів, або зовсім не нанесено полімерне покриття.

2. Спроба зекономити на покрівлі. Багато домовласників економивши на покрівлі отримують не якісний матеріал з поганими характеристиками.

3. Поганий вибір металочерепиці на честь клімату в регіоні. Іноді колір не сумісний з кліматом, де ви проживаєте. Обравши яскраві кольори покрівлі для сходу, де панує більше сонця та тепла погода – погане рішення. Вона швидко вицвіте під натиском уф-променів. Треба обирати більш пастельні відтінки.

Як обійти вигорання?

  • Придбати металочерепицю з якісним полімерним покриттям.
  • Правильно підібрати відтінок покрівлі.
  • Висока якість металочерепиці, з гарантією та документами її відповідності.
  • Звернути на ціну матеріалу. Навряд чи дешевий матеріал може довго зберігати колір та інші властивості. Не обманюйте себе.