Монтаж профнастила на рубероїд

Хто за поєднання декількох видів покрівельних матеріалів? Чи можна так робити розглянемо нижче. Дахи бувають різного типу та габариту, але не всі покрівельні елементи можна поєднувати. Крім природних опадів конструкція має витримувати власну вагу, що складається з різних шарів покрівельного пирога.

Потрібно враховувати зовнішню зміну матеріалу під впливом сонця та різкої зміни температури. При правильному виборі та комбінуванні покрівельних  матеріалів – термін експлуатації покрівлі може бути набагато більше.
Кожна покрівля, мембрана або утеплювач має свій рівень пожежобезпечності тобто горючості.

Ми розглянемо один з варіантів комбінації – укладка профнастила поверх руберойду. Що треба враховувати та чи вірне це рішення?

Не зовсім, бо руберойд – водонепроникний, він не всмоктує вологу, а профнастил має власні особливості. З часом накопичує конденсат, в результаті утворюється пар, що осідає на матеріалах. Профнастил під дією високих температур перегрівається і нагріває матеріали під ним руберойд. В руберойді є вміст бітуму, який починає розплавлятися та руйнувати ідеальні шари покрівлі. Також, руберойд цілком горить, тож є небезпека.
На замітку, якщо монтуєте профнастил, то під ним створюйте шари з: мембрани, контеррейки та опалубки.