Навіщо потрібні добірні елементи?

Перш за все добірні елементи виконують роль захисту для покрівельного простору. Після монтажу, покрівля схильна до впливу опадів, а її конструкції залишаються відкритими: звиси, ендови, коник. Добірні елементи прикривають і доповнюють покрівлю.

Гнучкі вироби використовують для прикраси покрівлі. З ними покрівля стає більш естетичною і завершеною.
Відзначимо, що без добірних елементів волога може проникнути всередину покрівлі та зменшити її термін експлуатації. Наслідки будуть суворі: утворюється гниль, протікання, вітер буде потрапляти всередину конструкції та торсати всі елементи.

Гнучкі вироби виробляють під замовлення. Але якщо ви купуєте покрівлю в одного виробника, то краще в комплект додати добірні елементи. Так ваша конструкція покрівлі буде зібраною і цілісною.
Крім того, під замовлення вибирають покриття, матеріал і колір елемента.

Крім елементів із захисними фікціями, набувають і декоративні вироби: планки, димники, громовідводи, Флюгери, водостічні жолоби.

Розглянемо кожен виріб за призначенням:
Димники – кришка для димохідної труби. Має прямокутну форму. Встановлюють на цегляну трубу. Необхідні, щоб закрити горловину труби зверху, а інші сторони залишаються відкритими.
В результаті виглядає як ковпак для труби.

Громовідвід – конструкція для захисту від блискавки. Встановлюється на даху, а заземлювальний контур закопують в землю на великій глибині.

Флюгер – надає оригінальність і затишок для даху. Бувають різні, як стандартного типу, так і у вигляді фігур, тварин. Флюгер виконує функцію визначення швидкості та напрямку вітру.

Водостічний жолоб – елемент системи водостоку. На даху виглядає як вузький канал, що направляє дощову воду з покрівлі вниз.