Особливості транспортування металочерепиці

Довговічність покрівлі з металочерепиці залежить, не тільки від майстерності покрівельників та її регулярного обслуговування, а й від того, у якому стані вона була доставлена до місця монтажу. Будь-які пошкодження виробів, отримані у процесі транспортування, можуть зробити їх повністю непридатними або проявити себе, згодом, у вигляді проблем із готовим покриттям. А це завжди супроводжується чималими і, як завжди, непередбачуваними видатками.

Тому перевезення листів металочерепиці варто приділити увагу не менше, ніж, власне, їх монтажу.

Що потрібно врахувати під час перевезення металочерепиці?

Щоб запобігти виникненню проблем з експлуатацією покрівлі з металочерепиці, варто врахувати, що:

  • перевезення листів слід виконувати на рівній платформі, габарити якої будуть більшими за розміри переміщуваних виробів;
  • Завжди потрібно забезпечувати захист верхнього металевого листа від зовнішніх впливів;
  • при ручному або механічному розвантаженні, слід звернути увагу на правильне захоплення листа, що дозволяє уникнути його критичного вигину;
  • якщо довжина виробів більше 5 метрів, то потрібно спеціальне захоплення, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження, щоб запобігти їх перелому. Для цих цілей можуть бути використані звичайні металеві або дерев’яні балки, що мають потрібну довжину.

Повне дотримання правил транспортування дозволить доставити металочерепицю без будь-яких пошкоджень та дефектів, щоб виконати наступний монтаж швидко та якісно, з повною гарантією, що новий дах прослужить досить довго, забезпечуючи в будинку тепло та затишок, а також надійно захищаючи його мешканців від примх погоди.