Оцинкована покрівля

Оцинковане покриття – це естетично та класично. Покрівлю з оцинкованої сталі використовують для приватного, промислового, комерційного житлового будинку чи приміщення. З оцинкованої сталі виробляють різні види покрівель.

Наприклад: металочерепиця, профнастил, фальцева та клікфальцева покрівля.

Далі розповімо по топові вироби та особливості застосування.

Металочерепиця – виробляється зі сталі холодного вальцювання. Вона може бути в кольоровому (полімерному) та цинкових варіантах. Полімерне покриття захищає від корозії.

Покрівлю з металочерепиці використовують для будівництва приватних будівель, гаражів, промислових приміщень, бо матеріал відмінно витримує навантаження. Крім того, покрівля захищає від опадів та вітру.

Профнастил – оцинкований та профільований лист. Після прокату набуває поздовжніх хвиль з однаковим розміром. Висота хвилі може бути різною. Профнастил має високу опорну (несучу) здатність, жорсткість при вигині. Профнастил можна використовувати для різних цілей ПС (стіновий), а ПК (покрівельний). Ним оздоблюють господарські приміщення, магазини, автомийки, гаражі та альтанки.

Чому актуально придбати покрівлю з оцинкованої сталі?

  • Витримує сильне навантаження, зміну погодних умов: снігове навантаження, вітер, дощ. Така здатність набуває силу через додаткові ребра жорсткості.
  • Доступна вартість.
  • Широкий вибір профілю та типу.
  • Строк експлуатації понад 30 років.
  • Протидія корозійного впливу. Крім того, сталь покрита шаром цинку та полімерними шарами.