Покрівельні роботи взимку

Пограємо в провісників? Ви бачите наш пост і думаєте: «Покрівельні роботи? Взимку ?! Навіщо це в моїй стрічці зараз? ». А все тому, що більшість ресурсів стверджує: роботи по покрівлі потрібно проводити навесні та влітку, коли на вулиці тепло і сухо. Так і тільки так. Але чи правда це?

Насправді є ряд ситуацій, коли до весни чекати зовсім не обов’язково. Більш того, іноді зима – оптимальний варіант для проведення робіт на даху. Цікаво? Розповідаємо.

1. Влаштування покрівельного пирога: зведення кроквяної системи, гідро-пароізоляція, утеплення, латування – ці етапи цілком можна виконувати в зимовий період. Твердження справедливо не для будь-якого типу покрівлі, але в деяких випадках холод – не завада! Тобто, якщо ви будуєте будинок, то цілком робочою буде схема: восени – стіни, взимку – покрівля, навесні – внутрішня обробка будинку.

Покрівельні роботи взимку

2. Якщо будинок готовий, кроквяна система і покрівельний пиріг теж, а покриття зробити не встигли, то не варто чекати весни або літа. За певних умов монтаж металевої покрівлі, наприклад, металочерепиці, можна проводити взимку. Це важливо, тому що за зиму покрівельний пиріг без покриття може прийти в непридатність. Так що не відкладайте до весни, так ви заощадите і час, і гроші.

Покрівельні роботи взимку

3. Пошкодження покрівлі під час катаклізмів (ураганів, сильних злив, снігопадів і граду) варто усувати максимально швидко в будь-якому випадку. І якщо подібне сталося взимку, то правильніше викликати професіонала і розв’язати проблему «по гарячих слідах».

Покрівельні роботи взимку

Так, звичайно варто віддавати перевагу роботам саме в теплу пору року. Але і в холоди багато питань – можна вирішити. Є навіть плюси:

  • Покрівельні бригади набагато менш завантажені.
  • Вартість робіт може виявитися нижчою, з тієї ж причини невеликого завантаження.
  • Взимку іноді навіть більше «сухих» днів, ніж восени або навесні.

Покрівельні роботи взимку

Звертайтеся, ми – працюємо в будь-яку пору року з однаковою ефективністю! І готові розв’язувати проблеми з покрівлею, яка вже є, або будувати нову. Дзвоніть прямо зараз!