Помилки при пароізоляції покрівлі

Пароізоляція – це монтаж «бар’єру» в покрівельному пирозі. Його розміщують між шарами утеплювача та  оздоблення. Пароізоляція укладається для захисту теплоізоляції від скупчення парів.

Деякі забудовники допускають помилки при монтажі пароізоляційних шарів. Крім того, помилки вимагають пояснення. Які помилки можуть припустити покрівельники, розгляньмо нижче.

  • Повна відсутність пароізоляції. Будівнича компанія може економити на шарах пароізоляції, що приведе до руйнування теплового шару, а з часом до демонтажу покрівлі. Перед проведенням всіх покрівельних робіт з’ясуйте у будівельників про покрівельний пиріг.
  • Не правильно підібраний матеріал. Існує міф, що покрівельний матеріал слугує пароізоляцією. Це не вірно. Також використання сталевого листа також заборонено.
  • Порушення технології монтажу. А що саме? Недостатня кількість нахлестів та величини пароізоляції, використання інструментів, що  не призначені для монтажу пароізоляції. Крім того, це знищить пароізоляцію.  Також порушення розміщення рулонів.
  • Провиси між шарами пароізоляції та гофрами профільованого листу чи іншого покрівельного матеріалу.
  • Відсутність етапу зміщення пароізоляційних рулонів.
  • Порушена температура при монтажі. Потрібно ретельно дослідити погодні умови та обрати сезон для проведення конкретних будівельних робіт. Бо занадто знижена температура впливає на матеріал. Це вимагає попереднього підігріву його. Крім того, є випадки коли монтаж проводили під час дощу, снігопаду.
  • Порушений процес монтажу. Кожен шов пароізоляційного матеріалу потрібно справляти сваркою або склеювати, в залежності від обраного матеріалу. Та навпаки, перегрів матеріалу, багато швів було накладено. Це не тільки не естетично, а руйнує матеріал.