Поради, як економити на ремонті будинку

Ремонт в будь-який час або період життя – це важлива обставина, бо страждає ваш гаманець. Ми маємо декілька порад для економії на будівельних витратах.

Кредит та перенесення суми на декілька періодів

Багато магазинів, торгових центрів пропонують пізніше або частково сплатити вартість, але з %. Якщо бюджет вашої сім’ї не великий, то розтермінуванням боргу можна скористатися.

Знижки, акції, розпродаж будівельних матеріалів

Треба моніторити та досліджувати магазини: у який період частіше роблять знижки. Так, багато магазинів на кожне свято пропонує знижку та різні періоди, наприклад взимку. Навіть якщо ви не готові одразу робити ремонт – можна вигідно придбати товари. Першочергово розрахуйте необхідну кількість матеріалів, плитки, клею чи утеплювачу вам потрібно. Так ви скоротите рівень відходів.

Крім того, знижки постійним покупцям. Знижки для великого обсягу товару та знижки якщо ви скористаєтесь послугами будівельної компанії. Це гарне рішення, бо професіонали вдало усе розрахують для вас.

Поради від майстрів

Сантехніки, електрики, покрівельники точно знають де можна вигідно придбати матеріали. Скористайтеся порадами від сусідів та знайомих, які тільки-но робили ремонт.

Самостійно зробити ремонт або деякі ремонтні роботи.

Так ви заощадите на будівельних компаніях. Що можна зробити самостійно: обірвати шпалери, покрасити стіни, завчасно замовити та привезти меблі та ін.

Повернення залишків товару, що не був використаний

Вам потрібно обговорити це питання з продавцем, бо на товари діє не тільки гарантія, а й повернення. Зберігайте чек, розрахунковий рахунок-фактуру, документи з гарантією. Також не затягуйте з поверненням, є закон де діє обмеження для повернення – упродовж 14 днів.

Ми сподіваємось, що поради були корисними. Для додаткових питань звертайтеся до нас.