Приховані вади покрівлі

Бачиш проблему? Ні? А вона є … Або, як мінімум, можлива, якщо монтаж покрівлі виконували не професіонали або пройшло багато часу після облаштування покрівлі.

Коли ви стикаєтеся з механічними пошкодженнями, то виправляєте їх якомога швидше. Але деякі проблеми іноді залишаються непоміченими довгий час. Згодом приховані пошкодження покрівлі переростають в катастрофу, усувати яку довго, дорого і складно.

Про які проблеми та пошкодженнях йде мова?

Непомітні пошкодження гідроізоляції плоскої покрівлі. Через них волога проникає в теплоізоляцію, що призводить до її поступового руйнування і зниження теплоізоляційних властивостей. Згодом руйнується також і несна конструкція.

Приховані вади покрівлі

Ненадійно закріплений настил під бітумною покрівлею. Така помилка монтажу призводить до поступового «виходу» цвяхів з матеріалу і вони пошкоджують покриття. У підсумку – протікання і ремонт.

Приховані вади покрівлі

Розгерметизація саморізів на металевій покрівлі. Якщо не перевірити саморізи, то ситуація однозначно призведе до протікання в місцях, де кріплення ослабло.

Приховані вади покрівлі

Неякісна проклейка паробар’єру, укладка гідробар’єру не тим боком на утепленій похилій покрівлі. Ситуація можлива в разі порушення технології монтажу покрівлі та призводить до поступового руйнування покрівельного пирога і втрати теплоізоляційних властивостей. Утеплювач, коли намокає на 20%, втрачає свою ефективність на 100%.

Приховані вади покрівлі

Це навіть не всі можливі проблеми й ситуації. Для того, щоб якісно оглянути покрівлю та врахувати всі можливі нюанси, варто звертатися до професіоналів.

Компанія Exte пропонує комплексну діагностику покрівлі. Наш співробітник безкоштовно виїжджає до вас, проводить огляд покрівлі та складає кошторис, якщо потрібно усунення явних чи прихованих дефектів. До кошторису закладається повний комплекс робіт і матеріали.

З нами ви можете бути впевнені на 100% в тому, що роботи будуть виконані правильно і з дотриманням технологій. Наші інженери мають досвід роботи в середньому понад 10-15 років, вони проходять підвищення кваліфікації та навчаються новим методикам і технологічним особливостям роботи з матеріалами.