Міцність та довговічність черепиці – обираємо лідера

Яка черепиця найміцніша та довговічна? Варто розуміти, що це найважливіший фундаментальний елемент конструкції завжди піддається серйозному впливу атмосферних та інших факторів. Дуже важливо, щоб обраний вами варіант був досить стійким.
Традиційна глиняна черепиця славиться своєю дивовижною міцністю та довговічністю. Зносостійка структура з глини витримує сильний вітер, град та дощ, екстремальні температури та навіть вогонь. Насправді глиняна черепиця настільки зносостійка, що навіть ті зразки, що були виготовлені сотні років тому, все ще можна зустріти на старих будинках й досі.

Натуральний сланець – ще один популярний вибір з погляду стійкості та довговічності. Сланець насправді є одним із найміцніших натуральних покрівельних матеріалів на ринку. Він може витримувати всі види екстремальних погодних умов, зберігаючи структурну цілісність за впливу сильного вітру, високих температур і граду.

Металочерепиця, що ідеально підходить для створення міцної та міцної конструкції даху, також має дуже пружні та довговічні властивості. Вона створена, щоб витримувати штормові умови з відмінною стійкістю до вогню, гниття, плісняви ​​та комах, всупереч легкої структури.

Яка черепиця служить найдовше?

Якщо ви хочете, щоб ваша покрівельна конструкція прослужила довго, важливо вибрати черепицю з добрим терміном служби. Глина та бетон нині є найдовговічніші матеріали що, доступні для покупки.

Маючи потенційний термін служби понад 100 років, багато глиняних і бетонних черепиць навіть переживають те майно, на якому вони були встановлені. Сланцева плитка – ще один вибір найвищого рівня з погляду довговічності. Хоча термін служби плитки буде залежати від якості, догляду та початкового укладання, багато сланців можуть прослужити від 60 до 150 років!