Получить консультацию

Работы по гидроизоляции

Наименование работ Ед.изм. Цена
Устройство кровельного ковра из ПВХ-мембраны по готовому основанию с механическим креплением кв.м. от 80 грн.
Устройство покрытия кровли из еврорубероида в один слой по готовому основанию кв.м. от 50 грн.
Устройство покрытия кровли из еврорубероида в два слоя по готовому основанию кв.м. от 80 грн.
Установка водосточных воронок шт. от 250 грн.
Установка кровельных аэраторов шт. от 160 грн.
БЕСПЛАТНО СДЕЛАЕМ ЗАМЕР И РАССЧИТАЕМ СМЕТУ
ЗАМЕР И СМЕТА
БЕСПЛАТНО
Информация об услуге
Види та особливості гідроізоляційних робіт

Вплив вологи на покрівельні перекриття, фундамент, поверхні, які експлуатуються призводить до їх розтріскування, деформації та втраті зовнішнього вигляду. Дощова вода, сніг, вологість, яка є у повітрі, проникає в пори бетону та з часом призводить до повного руйнування перекриттів, якщо не використовувати гідроізоляцію. Компанія Exte представлена на українському ринку більш як 10 років та виконує гідроізоляційні роботи на дахах, фундаментах та відкритих терасах будівель. Ми використовуємо якісні матеріали й сучасні технології, пропонуємо доступну вартість і працюємо з об’єктами будь-якого масштабу. Якість нашої роботи підтверджують відгуки клієнтів та фотографії об’єктів. Для того, щоб дізнатися, скільки коштує гідроізоляція вашого об’єкта, замовити послуги, зв’яжіться з нами за телефоном або зверніться до офісу в Одесі. Види та особливості гідроізоляційних робіт Гідроізоляцію можна поділити на види в залежності від місця, де вона проводиться. Покрівля Дах будь-якого спорудження (житлового комплексу, промислової будівлі, зони паркування або приватного будинку) найбільш схильний до впливу опадів та ультрафіолетового випромінювання. Через це гідроізоляція повинна бути повністю герметичною. Під час укладання потрібно приділяти особливу увагу місцю з’єднань з водовідвідними системами. В залежності від типу даху будівлі (похила або плоска) робиться вибір відповідних гідроізоляційних матеріалів. Фундамент Основа будь-якого спорудження схильна до впливу ґрунтових вод. Для захисту від вологи проводиться оцінка зони та глибини залягання ґрунтових вод, після чого робиться вибір матеріалів для ізоляції. Роботи з фундаментом бажано проводити на етапі будівництва, щоб уникнути додаткових затрат у майбутньому. Експлуатована покрівля повинна бути не тільки захищеною від вологи, а й міцною. В укладанні ізоляції від вологи на терасі, приділяється велика увага до її стійкості до механічного впливу.

Етапи гідроізоляційних робіт та матеріали, які використовуються

В залежності від обраного покриття можуть змінюватись етапи укладання ізоляції від вологи. Поміж загальних етапів можна виділити:

  • Підготовку основи, прибирання сміття, зміцнення слабких місць.
  • Укладання ізоляції. Кріплення ізоляції по всій площі, фіксація швів та ділянок біля водовідвідних систем.

Матеріали для гідроізоляції В залежності від типу поверхні можуть використовуватися наступні матеріали: Рулонні. Це єврорубероїд, який складається з поліестеру або скловолокна просочених бітумом. Він кріпиться по всій площині за допомогою газоплазмових горілок. Перевагою є доступна ціна та можливість укладання на будь-яких поверхнях. Мінус — ризик виникнення пожежі в процесі виконання робіт. Мембрани. ПВХ мембрана — це рулонний матеріал на основі полімерів, який з’єднують за допомогою зварювання гарячим повітрям. Відрізняється міцністю, стійкістю до перепадів температур, вогнетривкістю, великим різноманіттям кольорів, що підтверджують фотографії об’єктів. За відгуками спеціалістів, така ізоляція є однією з найбільш довговічних. Мінус — більша  ціна у порівнянні з вартістю іншого оздоблення.

Замовлення послуг

Спеціалісти компанії Exte виконують усі види робіт з гідроізоляції. Ми підбираємо найбільш відповідне за характеристиками та вартості покриття, робимо гідроізоляцію покрівлі, тераси або фундаменту. За необхідності виконаємо ремонт. Замовити послуги наших спеціалістів, запитати прайс можна в телефонному режимі або в офісі в Одесі. Другие или сопутствующие услуги

Ремонт кровли: 🔗 Ремонт плоской кровли 🔗 Ремонт мягкой кровли 🔗 Ремонт фальцевой кровли 🔗 Ремонт мансардных окон 🔗 Ремонт примыканий Монтаж кровли: 🔗 Из металлочерепицы 🔗 Из натуральной черепицы 🔗 Из битумной черепицы 🔗 Из еврорубероида 🔗 Монтаж пвх мембраны