Эксплуатируемая кровля


Заказать замер и смету
  • 5 тыс. кв. м. (отремонтированной) кровли
  • 15 лет опыта работы с материалом
  • 256 объектов на сервисном обслуживании
Иконка
Заявка через сайт или звонок
Иконка
Выезд специалиста на объект, замеры
Иконка
Выбор опции и комплектации
Иконка
Разработка персонального проекта
Иконка
Реализация объекта
Иконка
Сервисное обслуживание
Особенности эксплуатируемой кровли

Експлуатована покрівля може виконувати різні функції: тераси, зеленої зони або паркінгу. Тераса Це відкрита зона, яка використовується для прогулянок, відпочинку або занять спортом. Під час облаштування особлива увага приділяється вибору фінішного покриття, яке найбільше піддається впливу, коли тераса експлуатується. Це може бути тротуарна плитка, бетонна стяжка, терасна дошка і т.д. Зелена зона Функцію фінішного шару в формуванні пирога виконує грунт. Його товщина розраховується з урахуванням будови кореневої системи обраних для посадки рослин. Також необхідно використання додаткового розділового шару для зміцнення і захисту гідроізоляції від руйнування корінням рослин. паркінг   За принципом формування таке перекриття схоже з формуванням терас, відмінність полягає лише в підвищеній міцності фінішного шару. Це пов’язано за необхідністю витримувати навантаження від активного руху авто. Експлуатована покрівля паркінгу є однією з найбільш корисних, тому що площа використовується раціонально і стає корисною для потреб співробітників будівлі, мешканців, офісних працівників, покупців і т.д.

Принцип эксплуатируемой кровли

Дах для облаштування зон відпочинку або паркування повинен бути пласким. Розташування може бути як вище рівня землі, так і на одному рівні з грунтом, що актуально для багатоярусних парковок. Також потрібно передбачити зручний вихід на таку територію. При обладнанні до уваги беруться: гідроізоляція плоских покрівель і система водовідведення, зміцнення, утеплення і вибір фінішного покриття, яке буде піддаватися великим навантаженням. Якісна експлуатована покрівля має багатошарову структуру і може бути інверсійною. В склад пирога включено пароізоляцію, теплоізоляцію похилоутворюючого шару, який формує невеликий скат в 10-15º з метою відводу води, шар гідроізоляції, дренаж і фінішне покриття. Важливо відзначити, що інверсійний варіант передбачає розташування утеплювача вище, ніж шар гідроізоляції, що робить конструкцію менш вразливою.

Достоинства и недостатки эксплуатируемой крыши

Перед тим, як прийняти рішення про організацію перекриття такого типу, варто оцінити його переваги і недоліки. Переваги: раціональне використання площі: плоский дах після незначних змін в формуванні захисного пирога підходить для активної експлуатації, що дозволяє економити вільний простір прилеглої до будови території; економія матеріалів: для обробки плоскої покрівлі потрібно менше матеріалів, ніж при роботі зі скатною покрівлею. При цьому роботи виконувати набагато зручніше. Підсумкова вартість буде залежати від цілей використання поверхні. недоліки: складне обслуговування: на плоских поверхнях затримується сніг. При рясному снігопаді його доведеться розчищати, так як перекриття може не витримати підвищеного навантаження. Також необхідно організувати водовідведення для видалення дощової води; вища ціна облаштування. Окрім формування перекриттів, варто врахувати вартість додаткового оснащення: укладання ґрунту та висадка зелені в зеленій зоні, організація зони відпочинку на терасі або встановлення додаткового обладнання на парковці.

БЕСПЛАТНО СДЕЛАЕМ ЗАМЕР И РАССЧИТАЕМ СМЕТУ
Заказать замер и смету
01
замеров осталость
выполнить на сегодня
04
замеров запланировано
на завтра
ЗАМЕР И СМЕТА БЕСПЛАТНО
Заказать замер

Эксплуатируемая кровля

Наименование работ Ед.изм. Цена
Укладка пароизоляции кв.м. от 15 грн.
Монтаж утеплителя кв.м. от 20 грн.
Устройство уклонообразующего слоя кв.м. от 30 грн.
Устройство стяжки кв.м. от 40 грн.
Гидроизоляция эксплуатируемой кровли из ПВХ мембраны кв.м. от 100 грн.
Гидроизоляция эксплуатируемой кровли из еврорубероида в один слой кв.м. от 50 грн.
Гидроизоляция эксплуатируемой кровли из еврорубероида в два слоя кв.м. от 80 грн.
money-img

Точный расчет стоимости перед началом работ

Стоимость зафиксированная в смете закрепляется и не меняется до окончания монтажных работ

glasses-img

Никаких скрытых обязательств и «подводных камней»

Наличие сметы не обязывает заказывать именно у нас, однако, при наличии сметы вы сможете сравнить цены и подход к работе, а потом делать вывод, основываясь на чём-то конкретном

time-img

Быстрый замер и
составление сметы

Приедем на замер в день обращения, а смету с точной стоимостью работ предоставим уже на следующий день