Плюси і мінуси черепичної крівлі

Для деяких власників приватних будинків черепична покрівля – це чисто стилістичний вибір. Черепиця, в залежності від виду, матеріалу, кольору і форми здатна повністю змінити зовнішній вигляд будинку і, отже, виділити його в низці одноманітних будівель. Крім того, черепиця дозволяє привести у відповідність ландшафтний дизайн і зовнішнє оформлення вашого екстер’єру.

Крім очевидної естетичної привабливості і неймовірно довгого терміну служби черепичних дахів, є кілька інших переваг вибору цього матеріалу в порівнянні з менш дорогим варіантом. Почнемо з того, що черепичні дахи краще працюють в суворих умовах, ніж багато інших покрівельні матеріали.

 

Плюси і мінуси черепичної крівлі

Вони краще за інших протистоять пошкоджень, викликаним ураганами, землетрусами та іншими екстремальними погодними умовами. Покрівельна черепиця також є вогнестійкою і має рейтинг класу А.

Характеристики черепичної покрівлі

Черепичні дахи спочатку набагато дорожче в установці, ніж бітумні або металеві аналоги, але вони і служать набагато довше. Залежно від якості черепичний дах може прослужити від 50 до 70 років, а то і більше!

Якщо порівняти таку довговічність з довговічністю деяких видів бітумної черепиці (в деяких випадках лише 10 або 15 років), легко побачити, як вкладення в плитку можуть окупитися в довгостроковій перспективі.

 

Плюси і мінуси черепичної крівлі

Традиційні покрівлі з глиняної черепиці дуже важкі і іноді вимагають більшого структурного посилення, ніж інші покрівельні матеріали. Однак зараз плитка пропонується в нових полегшених версіях, які можна використовувати на більшості конструкцій без додаткового армування.

Хоча багато домовласників воліють зовнішній вигляд в традиційному іспанському і середземноморському стилі, черепична покрівля також доступна в точних копіях дерев’яної черепиці і шиферу. Його можна знайти в широкому спектрі кольорів, від добре відомого червоної цегли до квітів, що нагадують зелений мох, сірий колір плавника і синій океан.