Плюси і мінуси черепичного даху (частина 2)

У багатьох аспектах даху з черепиці стають кращим і оптимальним вибором для домовласників, які не тільки хочуть забезпечити довговічність покрівлі, але і при цьому мінімізувати її обслуговування, а також надати ефектний зовнішній вигляд приватного будинку або котеджу.

Безумовно, у черепиці, як покрівельного матеріалу є маса переваг, що і робить її настільки затребуваною навіть при досить дорогий вартості. До основних переваг і плюсів черепичним даху можна віднести:

  • Якісна теплоізоляція.

Черепична покрівля – відмінний ізолятор, який допомагає зберігати в будинку тепло взимку і прохолоду влітку.

Плюси і мінуси черепичного даху (частина 2)

 

  • Широкий асортимент аксесуарів.

Ви можете вибрати і замовити упори для птахів, приховані вентиляційні отвори на горищі, захист труб безліч інших опцій.

  • Захист від впливу зовнішніх факторів.

Черепиця відмінно переносить негоду, вітру, сніг, прямі сонячні промені. При необхідності її легко відмити. Міцність матеріалу дозволяє запобігати пошкодження, викликані механічними впливами.

  • Ефектність зовнішнього вигляду і його збереження протягом усього терміну експлуатації.

Черепиця має унікальну здатність підкреслювати або доповнювати зовнішній вигляд або обробку практично будь-якого будинку або будівлі.

Плюси і мінуси черепичного даху (частина 2)

 

Ще більш привабливим, ніж зовнішній вигляд, є той факт, що плитка надає будові більш високий статус, що може підвищити його привабливість для потенційних покупців. У поєднанні з різними стилями і оздобленням черепичний дах не тільки додає красу конструкції, але і збільшує її вартість при перепродажі.

Мінуси черепичного даху

Найбільший недолік – первісна вартість установки. У порівнянні з бітумною черепицею або навіть простий металевою крівлею, черепичний дах може коштувати в кілька разів дорожче.

До того ж черепичні дахи не тільки важкі, але і тендітні. Для установки черепичних дахів може знадобитися додаткове структурний посилення конструкції. З черепицею досить складно працювати, а вартість послуг професіоналів може бути вельми недешевої.