Чи варто купувати будинок зі старим дахом

Ви, нарешті, знайшли ідеальний будинок, в який «закохалися» з першого погляду. У нього ідеальне розташування, відповідне кількість квадратних метрів і кімнат для кожного члена сім’ї. Крім того, недалеко знаходиться школа, ваша робота і вся необхідна інфраструктура.

Вас можна тільки привітати, якби не одне «але»: зазвичай вдома за доступними цінами не є новими. Основною проблемою подібних будівель є стара покрівля та її пошкоджені матеріали. Коли справа доходить до покупки будинку, старі дахи вимагають особливо пильної уваги.

Чому це важливо

Нові даху в хорошому стані можуть прослужити 30 і більше років, але неякісна установка або дешеві матеріали можуть означати, що заміну або ремонт даху потрібно виконати набагато раніше.

У ваших інтересах уточнити у продавця, скільки років не тільки вдома, але і його даху. Почати попередній огляд можна і самостійно, не вдаючись до послуг фахівців. Зверніть увагу на стан систем водостоків і огляньте жолоби, щоб переконатися, що дренаж знаходиться в хорошому робочому стані.

Чи варто купувати будинок зі старим дахом

Пам’ятайте, що погана вентиляція і неграмотний монтаж без використання паробарьера може викликати гниття дерева, а також провисання і розсипання крокв.

Варто розуміти, що у будинку, який ви вирішите купити, чи не буде абсолютно нового даху (якщо тільки він не був побудований пару місяців назад).

Кожна дах має певну ступінь зносу. І рано чи пізно вона зажадає ремонту і певних грошових вкладень.

Питання тільки в тому, скільки років даху і які матеріали використовувалися для покрівлі. Бітумна черепиця, композитна черепиця, металеві дахи та інші матеріали мають різний термін служби. Крім того, утеплення відіграє велику роль у визначенні того, як часто потрібно міняти дах.