Чим відрізняється глянцева металочерепиця від матової

Візуальну привабливість метал+черепиці багато в чому забезпечує її покриття. Тепер, можна придбати профільні покрівельні матеріали з матовим або глянцевим покриттям, виконаним з поліестеру – вельми поширеного полімеру, не тільки надає покрівлі гідний зовнішній вигляд, але й ефективно захищає її від зовнішніх впливів. Однак, при досить схожих експлуатаційних характеристик виробів, вони все ж мають деякі відмінності.

У чому відмінності?

Глянцева і матова металочерепиця відрізняються один від одного:

  • зовнішнім виглядом. Вибір, на користь того чи іншого виду покрівлі, в основному, визначається естетичними пріоритетами покупців;
  • терміном експлуатації. Попри те, що товщина шару поліестеру відрізняється досить незначно, тривалість служби матових виробів може перевищувати можливостям глянцевих листів років на 5-7;
  • вартість. Вельми значна перевага в довговічності пояснює і велику вартість матової металочерепиці. Хоча, відрізняється вона зовсім незначно.

Вибір за покупцем

З огляду, на приблизно однакові характеристики матеріалів і незначну різницю в ціні, покупець все ж частіше робить вибір, орієнтуючись на свої переваги та з урахуванням загальної стилістики, естетики, конструктивних і архітектурних особливостей будинку.

Крім того, металочерепиця виготовляється з різних видів сталі, може відрізнятися видом профілю, якістю цинкування та кольором полімерного покриття, що істотно розширює вибір і дозволяє задовольнити практично всі побажання того, хто бажає забезпечити своє житло надійною, довговічною і привабливою покрівлею.