Що може входити у вартість ремонту даху

Коли ви плануєте відремонтувати свій дах, ви заздалегідь плануєте необхідні роботи та розумієте, що вас чекають серйозні фінансові витрати. Але що конкретно входить в витрати, які ви вкладаєте у свою покрівлю, і чи є способи заощадити?

Фахівці стверджують, що вартість ремонту даху залежить від багатьох факторів і нюансів, серед яких:

  • ваш тип даху;
  • обсяг передбачуваних ремонтних робіт;
  • чи є у вас пошкодження водою;
  • особливості вашої даху, що вимагають особливої уваги.

Розглянемо їх докладніше.

  • Тип даху

Тип даху і матеріали, необхідні для його заміни, багато в чому пов’язані з витратами на ремонт покрівлі. Металопрофіль менш дорогий, ніж, наприклад, шифер, а для дахів з різним ухилом і складною поверхнею можуть знадобитися різні трудові витрати.

  • Обсяг передбачуваних робіт

Ступінь пошкодження вашого даху має величезний вплив на витрати на ремонт покрівлі. Якщо підрядник замінює лише кілька одиниць бітумної черепиці, це буде набагато дешевше, ніж, якби половина даху потребувала ремонту. При цьому завжди варто пам’ятати, що проблему краще вирішувати на початковому етапі, не відтягуючи ремонт «на потім». Це допоможе заощадити в результаті досить серйозні гроші.

  • Пошкодження водою

Якщо ваш дах пошкоджений водою, яка може просочитися під покрівлю і викликає подальші пошкодження, ваші витрати на ремонт даху будуть вище, ніж якби ви мали справу тільки з пошкодженням поверхні. Ремонт пошкоджень, нанесених водою, може стати дорогим, але якщо ви не усунете його зараз, ви можете бути змушені повністю замінити дах надалі.

  • Особливості вашого даху, що вимагають особливої уваги

Ремонт дахів з димоходами, мансардними вікнами, освітленням на сонячних батареях та іншими особливостями може бути дорожче, ніж ремонт дахів без них. Якщо який-небудь з цих елементів пошкоджений, вам буде потрібно звертатися до вузькопрофільного фахівці. Навіть у разі, коли ці елементи не пошкоджені, ваш покрівельник все одно буде змушений їх «обходити», що збільшить витрати на ремонт.