Як заощадити на ремонті даху

Давно відомо, що ремонт даху будь – якого типу – це досить дорогий захід. Однак, мало хто знає, що свої витрати можна істотно скоротити. Як це зробити ми та розглянемо в даній статті.
Отже, існує кілька цілком реальних способів знизити витрати на ремонт даху. Серед них можна відзначити:

  • пошук адекватного підрядника, що пропонує кращі в співвідношенні ціни і якості послуги;
  • можливість виконання частини необхідних робіт самостійно;
  • можливість виконати “спрощений” ремонт покрівлі.

Розберемо три цих варіанти по пунктах:

  • Пошук адекватного покрівельника

Фахівці, які гарантують максимальну віддачу від вкладених грошей, це рідкість, проте завжди варто спробувати їх знайти. Розпитайте у членів своєї сім’ї, у друзів і сусідів, у знайомих і колег по роботі щодо покрівельних підрядників, з якими вони співпрацювали раніше.

Прочитайте також онлайн-огляди, ознайомтеся з відгуками реальних клієнтів і зайдіть на офіційний сайт, щоб отримати необхідну інформацію. Переконайтеся, що ви не вибираєте автоматично покрівельника, який пропонує найнижчу ставку на виконані роботи. Важливо вибрати експерта, який надасть якісні послуги в рамках вашого бюджету.

  • Виконуйте частину робіт особисто

Іноді видалення старої покрівлі може заощадити вам гроші на трудових витратах, але спочатку проконсультуйтеся з покрівельником, якого ви наймаєте, про те, що ви можете зробити самостійно. Якщо ви в чомусь зробите помилку, найнятому фахівцеві доведеться її виправляти, що в кінцевому підсумку обійдеться вам дорожче. Пам’ятайте також, що покрівля – це важка робота. Не потрібно намагатися “стрибнути вище голови”, якщо завдання вам “не по зубах”.

  • Спрощений ремонт

У деяких випадках покрівельник може встановити нову черепицю поверх присутньої без демонтажу останньої. Однак це рішення підходить не для всіх дахів, тому обов’язково прислухайтеся до рекомендацій підрядника.