Як уникнути покупки підробленої металочерепиці

Як і багато інших популярних товарів, металочерепиця нерідко підробляється. Придбання неякісної продукції загрожує новими витратами на усунення протікань і деформацій покрівлі. При цьому, є кілька простих способів відрізнити підробку від продукції сумлінних виробників.

Бездоганний профіль

Якісний лист металочерепиці володіє бездоганним профілем, без геометричних похибок, що свідчить про те, що він виконаний:

  • кваліфікованими фахівцями;
  • на спеціальному обладнанні;
  • з повним дотриманням технологій.

Недоліки ж низькоякісних виробів відразу помічаються, виділяючись непрезентабельним зовнішнім виглядом.

Якісне покриття

Захисне покриття металочерепиці має бути рівномірним і не мати дефектів. Якщо ж такі є і стан захисного шару викликає сумніви, то цей варіант навіть не варто розглядати.

Наявність маркування

Найнадійнішим свідченням автентичності пропонованої продукції є наявність спеціального лазерного маркування на внутрішній поверхні профільного листа, що є своєрідним розпізнавальним знаком сумлінного виробника. Наявність маркування говорить про те, що:

  • матеріал виготовлення повністю відповідає зав’яленим параметрам, оскільки в зазначених даних зашифровано походження і вид сталі;
  • виріб виконаний дійсно авторитетним виробником, який може собі дозволити використовувати недешеве обладнання для нанесення лазерного маркування;
  • покупець завжди може виконати звірку наявної інформації з даними з супровідної техдокументації.

Звичайно, продукція сумнівного походження спокушає доступною ціною, але її придбання може зажадати, надалі, більш відчутних витрат на усунення проблем з покрівлею.