Покрівля для плоских дахів EPDM

EPDM – популярний одношаровий покрівельний матеріал, є гумово-полімерною мембраною, що використовується на плоских і пологих промислових дахах. Завдяки своїй чудовій міцності та довговічності, EPDM швидко став популярним варіантом плоских покрівель як для житлових, так і для комерційних будівель. Більш того, оскільки він встановлений в один лист без швів, він має високу стійкість до протікання.

Переваги покрівлі з EPDM:

  • Надійність та довговічність

Неймовірно міцний та стійкий до атмосферних впливів EPDM забезпечує чудовий стандарт захисту та міцності для дахів складських приміщень. Виготовлений з урахуванням довговічності. EPDM може легко протистояти різкому вітру та сильним штормам, не ламаючись, не розколюючись і не проколюючись. Він подовжує термін служби при правильному обслуговуванні з мінімальним ремонтом, який необхідний протягом усього терміну служби.

  • Стійкість до хімічних речовин

Покрівля з етилен-пропіленового каучуку, здатна витримувати вплив хімічних сполук без пошкоджень, ідеально підходить для складів, в яких розміщуються або викидаються агресивні хімічні речовини. Вона також може протистояти забрудненням тваринним жиром з вентиляційних отворів. Тому її можна використовувати для промислових будівель, в яких жир та олія використовуються для виробництва продуктів харчування.

  • Стійкість до вогню

Поряд з хімічною стійкістю матеріал EPDM також має високу стійкість до вогню, причому більшість типів відповідають вимогам класу вогнестійкості А. До складу входять спеціальні хімічні речовини, які роблять матеріал самозагасаючим.

  • Стійкість до УФ-променів

EPDM також стійкий до УФ-випромінювання, захищаючи конструкцію даху від пошкоджень, спричинених сильним впливом прямого сонячного проміння. Поверхня світлого кольору відбиває сонячні промені, що, своєю чергою, знижує витрати на охолодження і знижує внутрішню температуру складу внизу.