Недоліки металевої покрівлі

Металева покрівля залишається одним із найбільш популярних будівельних матеріалів. Вона міцна, довговічна, легка та енергоефективна. Як і будь-який інший покрівельний матеріал, вона не позбавлена певних недоліків, що необхідно враховувати при комерційному, промисловому або житловому будівництві.
Основними мінусами металевої покрівлі вважаються:

  • Вартість.

Безумовно, це не найдорожчий матеріал на ринку, але водночас металева покрівля обійдеться дорожче за бітумну черепицю у 2-3 рази. При використанні у великомасштабних промислових складських проєктах металеві покрівельні матеріали становитимуть значну загальну вартість, але у довгостроковій перспективі можуть вважатися доцільними через те, як довго вони служать.

  • Підвищена шумність.

Хоча деякі типи покрівлі більш шумні, ніж інші, не секрет, що металеві дахи можуть видавати гучні звуки під час сильного дощу або граду. Щоб звести до мінімуму передачу звуку, можна встановити додаткові шари обшивки або ізоляції, хоча це спричинить додаткові витрати на проєкт.

  • Схильність до освіти вм’ятин.

Всупереч тому, що металева покрівля сконструйована так, щоб витримувати роки суворих погодних умов і зносу, вона може бути схильною до вм’ятин при сильному ударі великих шматків граду або сміття. Деякі метали, такі як алюміній і мідь, м’якші, ніж сталь, що робить їх більш вразливими для вм’ятин, навіть викликаних простою ходьбою по даху.

  • Складність у ремонті.

При встановленні великих листів металева покрівля може бути досить складною у ремонті, оскільки необхідно буде знімати та замінювати цілі панелі. Знайти змінні листи, які ідеально відповідають відтінку покрівлі, що існує, також може бути досить складно, оскільки ви захочете уникнути того, щоб одна частина конструкції відрізнялася за кольором від інших.