Чому капітальний ремонт даху іноді є найкращим рішенням

Спроба вирішити, чи є повна заміна даху або її частковий ремонт вашим правильним варіантом, може бути важкою, виснажливою та часто неправильно оцінена. Є багато факторів, які впливають на рішення про повну заміну покрівлі будинку, заміну частини даху або просто косметичний ремонт.
Не дивно, що поточний ремонт даху може бути більш рентабельним, ніж покупка нової покрівлі. Витрати на робочу силу, матеріали та утилізацію можуть зіграти вирішальну роль у вашому рішенні. Однак ремонт пошкодженої або застарілого даху – не завжди кращий варіант.

Ремонт даху може заощадити вам час, але в майбутньому дах, швидше за все, все одно доведеться замінити. Крім того, якщо латочка не допоможе, ви можете отримати пошкодження від води або серйозні проблеми з інтер’єром, меблями та технікою.

Важливість звернення до професіоналів

Іноді домовласники намагаються розв’язувати свої проблеми з покрівлею самостійно, але подібний крок може бути необачним рішенням. Звичайна людина може не знати про важливі вимоги до чинних дозволів, тому можна завдати ще більшої шкоди, якщо ремонт не буде проведено належним чином.

Наприклад, якщо в будинку вже є два шари покрівлі, і домовласник вирішує, що кращий варіант для нього – це перепрофілювати третій раз, він може подумати, що найпростіше накласти третій тієї ж бітумної черепиці поверх двох теперішніх. Нічого ж страшного не станеться, правда?

Ця, здавалося б невинна ідея в кінцевому підсумку може дорого обійтися домовласнику. Це не тільки небезпечно, але малоефективно. Дах виходить занадто важкою за вагою, тому крокви та інші елементи підтримувальні конструкції просто можуть не витримати в самий невідповідний  час, коли на вулиці сильний дощ і вітер.