Повна заміна або частковий ремонт даху

Як зрозуміти, що Вам необхідно зробити для усунення проблем з дахом? Чи потрібно повністю замінити дах або досить просто відремонтувати його окремі ділянки, відновивши функціональність повною мірою на довгі роки?

Можливо, у вас протікає дах, тому що всього одна черепиця може, через вітер або через інший вплив, відірватися або зруйнуватися? Чи може причиною протікання є комунікації, що проходять під покрівлею? Корозія труб є досить частим явищем, з яким варто рахуватися.

Безумовно, недосвідченому домовласнику може бути досить складно зрозуміти, що відбувається з дахом і які кроки необхідно зробити для усунення недоліків. Саме з цієї причини найкраще відразу ж звертатися до професіоналів, які володіють достатнім досвідом і навичками для розв’язання найскладніших проблем з будь-якими типами дахів.

Варіанти рішень

Відсутність черепиці або її руйнування – явний привід для домовласників відремонтувати покрівлю. Бітумна черепиця часто підіймається і здувається з вашого даху через шторми та сильні вітри. Глиняна або керамічна черепиця може бути пошкоджена зовнішнім впливом (перепаду температур, наприклад).

Але відсутня черепиця не обов’язково є причиною заміни покрівлі. Корозія труб, прокладених під вашим дахом, може привести до протікання та зносу даху. Протікання через дах ніколи не бувають приємними та вимагають негайної уваги, щоб все не призвело до негаразд.

Часто протікання на даху можна легко усунути, але бувають випадки, вони бувають настільки сильними, що заміна даху є єдиним рішенням. Коли ваша покрівля протікає, це може завдати шкоди дому, інтер’єру та майну, не кажучи вже про незручні та потенційно небезпечні умови життя. Якщо ваш дах протікає, важливо якомога швидше оцінити ситуацію і прийняти вірне рішення по ремонту повного або часткового.