Переваги композитної черепиці

Композитна черепиця має попит. Особливо вона привертає увагу своїм красивим виглядом. Але й крім зовнішніх привабливих характеристик у неї є маса інших переваг.

Чим композитна черепиця краще керамічної

На відміну від керамічної черепиці, композитну в процесі виробництва покривають прозорим акрилом. Таким чином можна надійно зафіксувати гранули та запобігти виникненню бруду. Композитний матеріал має шорстку структуру, що відмінно затримує сніг, тому ви можете не хвилюватися, що він зруйнується через лавину.

Можна виділити наступні переваги композитної черепиці в порівнянні з керамічною:

  • середня вага 1 кв. м становить приблизно 38 кг, а у керамічної черепиці – близько 45 кг;
  • легкість і швидкість монтажу;
  • приваблива ціна.

Композит виграє у кераміки з огляду на те, що його можна встановлювати на будь-яких будівлях. А ось натуральна або керамічна черепиця підходить тільки для будівель з міцним фундаментом або стін з високими носійними здібностями. Якщо говорити про стійкість до впливу високої температури, то композитна теж виявляється у виграші. Цей матеріал стійкий до будь-яких температурних впливів, тому відмінно підходить для будь-яких кліматичних зон.

Якщо порівняти композит з бітумом, то тут в першу чергу потрібно говорити про клас горючості. Композитна покрівля слабо горюча, а ось бітум – сильно горючий. Монтаж композиту можна проводити в будь-який час року, а ось бітум прокладати допускається тільки при температурі на вулиці в межах від +5 до +30 градусів Цельсія. Врахуйте, що в жаркий період року бітум може виділяти неприємний аромат, чого не спостерігається за композитом.