Збірна покрівля

Збірна покрівля складається з кількох шарів бітумного листа, які з’єднуються за допомогою клею чи гарячого бітуму. Шари бітуму наносять один поверх іншого, а останній шар додається у вигляді щебеню або гравію. Більшість сучасних покрівельних конструкцій також мають жорсткий ізоляційний шар, а листи зверху армовані скловолокном або органічними матами.

Переваги збірної покрівлі:

  • Довгий термін служби

Якщо збірний дах служить близько 5 років на кожен шар, ви можете легко досягти терміну служби близько 20-30 років. Це ідеальне рішення для промислових складів, які потребують довговічності та захисту.

  • Удароміцність

Забезпечивши фантастичну ударостійкість, збірні дахи допомагають захистити покрівельну конструкцію від уламків, сильного граду і клювання птахів. Щоденне зношування зведене до мінімуму, що означає менше щорічних пошкоджень і менше ремонтів.

  • Встановлюється у будь-яких умовах

При холодному застосуванні покрівлі, що наплавляються, можна монтувати цілий рік незалежно від температури. Оскільки бітум холодного нанесення діє як клей, для закріплення не потрібно нагрівання, а це означає, що холодні зимові температури підходять для процесу укладання.

  • Стійкий до ультрафіолетового випромінювання

Збірні покрівельні системи мають високу стійкість до УФ-випромінювання, а шар заповнювача створює захисний бар’єр для шарів.

  • Вогнестійкий

Попри те, що збірні дахи не є вогнетривкими, вони забезпечують практичний рівень вогнестійкості. Будь-які іскри або попіл, які можуть впасти на дах у разі пожежі, потраплять на шар заповнювача, який захистить нижні шари та зведе до мінімуму ризик запалення даху.

  • Низькі експлуатаційні витрати та легкість ремонту

Однією з найбільших переваг збірної покрівлі є простота обслуговування. Після встановлення ви можете значно залишити дах функціонувати, за винятком декількох дрібних ремонтів та додавання додаткового гравію, коли це необхідно. Якщо потрібно ремонт, більшість з них легко виправити, просто зрізавши пошкоджені шари мембрани і замінивши їх при необхідності.