Що таке стяжка і для чого вона потрібна

Стяжку роблять для вирівнювання підстави/шарів покрівлі, тому що зазвичай на покрівлі є багато тріщин, дефектів, ям і інші нерівності. Також, перед тим як укладати гідроізоляційні матеріали підготовляють покрівлю у вигляді стяжки. Кожна плоска покрівля має підставу-стяжку.

Які функції виконує стяжка?

  • Захист утеплювачів
  • Наплавлення рулонного покриття
  • Забезпечення потрібного ухилу покрівлі для водостічної системи

Напівсуха стяжка покрівлі з разухилом – ця методика, що дозволяє отримати правильний ухил, де покрівля нахилена до горизонталі, а процес робіт по створенню особливого кута називають разухилом.
Для влаштування напівсухої стяжки з разухилом використовують наступні матеріали: керамзит, полістирол, бетон та інші. Спочатку готують розчин: на основі піску, глини або дрібного пилу, а далі додають цемент і фібро-волокно. Також, при необхідності додають пластифікатори. Отриману суміш за допомогою пневмонагнетателя подають на покрівлю. Її розрівнюють і додатково шліфують затирочною машиною по бетону. Крім того, нарізають усадкові шви та накривають поліетиленовою плівкою на 28 діб. Після, стяжку обробляють гідроізоляційними матеріалами для довгого терміну служби.

Компанія “Ексте” професійно виконує роботи пов’язані з разухилом стяжки.