Що ви знаєте про матеріали ізоляції покрівлі?

Гідроізоляція – захист від вологи. Одним із завдань будь-якого даху якраз є захист будинку і його мешканців від опадів. І для того, щоб зберегти покрівлю на довгі роки, обов’язково потрібно відгородити складові її елементи від води в будь-якому вигляді.

Чи потрібна гідроізоляція даху?

Обов’язкова, для захисту утеплювача і кроквяної системи та запобігання корозії при виникненні конденсату.

На ринку ви можете знайти великий асортимент захисних матеріалів:

Розгляньмо детальніше, що з себе представляє кожен матеріал

1. Супердифузійна мембрана. Застосовується для захисту від вологи та вітру підпокрівельного простору і фасадів. Велика паропропускна здатність мембран дозволяє розмістити теплоізоляційний матеріал впритул до поверхні мембрани.
2. Пароізоляційна плівка мембранного типу необхідна для не вентильованих і вентильованих дахів, стін, стелі в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості. Застосовується як в промисловому, так і в побутовому будівництві. Сумісна з будь-яким типом покрівельного покриття.
3. Проникаюча гідроізоляція – цементно-піщана суміш з використанням хімічних добавок. Після нанесення на бетонну або цементну поверхню відбувається всмоктування хімічних компонентів через пори. Якщо при цьому відбувається зіткнення гідроізоляції з водою, то склад відразу кристалізується.
4. Рідка ізоляція – це сучасна напилювана гідроізоляція з високими показниками по міцності, еластичності та довговічності. Іноді її називають рідкою гумою або рідким руберойдом. Цей засіб створено, щоб запобігти потраплянню вологи на поверхню основи та запобігти подальшому вбиранню.
5. Полімерні лаки, фарби та емульсії – застосовуються для захисту покриття бетонних будівель і конструкцій, наливних підлог і металевих поверхонь.

Всі перераховані матеріали продовжують життя вашої покрівлі. Для надійності слід використовувати комплексно і в кілька шарів.