Складні погодні умови і покрівля

Після сильних морозів в Одесу прийшло різке потепління, яке поєднувалося з мінусовою температурою вночі. Тобто вдень сніг танув, а вночі утворена вода перетворювалася в лід. На ранок лід знову починав танути. А слідом ще й почалися дощі з сильним вітром. В таких складних умовах навіть найдрібніші дефекти, тріщини, негерметичні місця покрівлі могли посилитися. Не виключені й нові дефекти, яких до цього не було.

Розберімося, на що зараз варто звернути увагу і як діяти.

В першу чергу, якщо з’явилися явні протікання, тобто вода вже проникає на стелю кімнат в приміщеннях верхніх поверхів – терміново викликайте покрівельників. В теперішніх погодних умовах дефекти будуть швидко збільшуватися, і збиток збільшиться в геометричній прогресії. Діяти необхідно максимально швидко!

Якщо є доступ до огляду підпокрівельного простору – обов’язково проведіть огляд стану утеплювача, крокв. Навіть натяк на присутність вологи – привід до ретельного огляду покрівлі. Найкраще, знову ж таки, звернутися до фахівців. Самостійний вихід на дах у таку погоду, як зараз, може бути вкрай небезпечним.

Навіть якщо зараз немає ніяких явних протікань і пошкоджень, після стабілізації погоди рекомендуємо обов’язково оглянути покрівлю на предмет нових пошкоджень. Залежно від типу покрівлі та вашого досвіду, це можна зробити самостійно або викликати покрівельну бригаду для профілактичного огляду. Якщо під дією негоди утворилися дефекти, які зараз здаються незначними, ними варто зайнятися, поки не настав наступний період похолодання та обмерзання.

Після різкої зміни температур, сходження снігу та льоду особливо уразливі:

  • Примикання;
  • Водостічні системи;
  • Місця кріплень саморізів;
  • Незначні тріщини, відколи, отвори;
  • Стики покрівельного покриття (для плоскої покрівлі).

Звертайтеся. Ми намагаємося реагувати максимально швидко. Гарантуємо відповідальний підхід, повну відповідність складеним кошторисам і лояльну цінову політику.