Теплоізоляції для будинку

Теплоізоляція – це технологія захисту будівель за допомогою теплоізоляційних матеріалів. Якщо розумно використовувати теплоізоляційні матеріали, то збережете витрати тепла на 70%.

В залежності від типу конструкції використовують певний тип теплоізоляції. Розглянемо декілька теплоізоляційних матеріалів:

Пінополіуретан – це будівельний матеріал, наповнений ПВХ з газонаповнених пластмас. Крім того, має низьку теплопровідність, що зменшує енерговитрати будинку взимку, а кондиціонування влітку. Утеплювач не має швів, таким чином холодне повітря не проникає в матеріал і не утворюється конденсат.

Кам’яна вата – це підвид мінеральної вати на основі розплавів вивержених гірських порід. Має високу теплопровідність. Крім того, вона має легку вагу, зручна для транспортування, довговічна і пожежобезпечна. Кам’яна вата має найкращі звукоізоляційні характеристики та зручна для укладки.

Пінополістирол – це біологічний, нейтральний і нешкідливий для здоров’я утеплювач. Використовують у сфері машинобудування, дорожнього будівництва, фармацевтики, медицини. Крім того, монтують в якості теплової та звукової ізоляції. Має форму дощок і блоків для легкого розташування. Виконує захисну функцію, захищає будинок від скупчення вологи.

Екструдований пінополістирол – популярний матеріал для утеплення, має склад з окремих гранул. Виробляють шляхом спінення пінополістиролу в екструдері. Має схожість з пінопластом, але більш міцний, стійкий та пожежобезпечний. Використовують для теплоізоляції дахів, стін, утеплення підлоги. Він також є доступним матеріалом з не великою вартістю.