Топ помилок при купівлі покрівлі

Найчастіші помилки коли купуєте покрівлю. Ми приведемо для вас топ помилок.

1. Покупайте добірні елементи разом із покрівлею. Може статися так, що ви замінили покрівлю, а ваш водостік, планка зацвіли.
Цвіль перейде на покрівлю, а заразом і дах почне гнити. Так купувати добірні елементи не обов’язково, але потрібно робити ревізію раз на рік та замінювати на нові.

2. Плутанина із типом профнастила. ПС та ПК. ПК – підійде тільки для покрівлі, аж ніяк не ПС, бо він стіновий. Його обирають для підшивки фасаду чи огородження. Вони мають різні ознаки та опорна здатність.

3. Правильно зберігайте покрівельні матеріали. Ніякім разі не кладіть на покрівлю важкі предмети, не навантажуйте її до монтажу на дах. Дотримуйтесь правил, краще зберігати її в приміщенні, наприклад
в гаражі.

4. Не можна укладати покрівельні листи – на гідроізоляційну плівку. За допомогою контробрещітки ви повинні зробити прозір, а потім укладати листи.
Якщо не дотримуватись цього, то волога буде накопичуватись і тоді виникне внутрішня цвіль.

5. Доставлення матеріалів. Якщо ви хочете самостійно вивезти покрівельні матеріали з підприємства, то у вас має бути машина з кузовом та відкритим бортом. Деякі матеріали доставляють на піддонах, надійно їх закріплюючи. Це стосується великогабаритної покрівлі: металочерепиці, профнастилу, чи гладкого листа.

Чи не скористатися пропозицією доставлення матеріалів від підприємства?  Потрібно обговорити усі аспекти, регіон, область та місто доставлення. Підприємства можуть доставляти продукцію по місту, а в інші регіони – це питання додаткових витрат. Такі моменти завжди обговорюйте з продавцями.

В наш час хоч ситуація не стабільна, продукцію можна отримувати через поштове доставлення. Віримо у світле майбутнє!