Цікаві факти про полімерні мембрани

Полімерна мембрана – це гідроізоляційний матеріал, який використовують для ремонту, демонтажу чи будівництва покрівлі. Строк експлуатації при правильному монтажу досягає до 50 років.
Мембрани корисні тим, що витримують низькі та високі температури. Мембрани частіше монтують на плоскі покрівлі, наприклад, при реконструкції старих будівель.

Факт 1 Полімерні мембрани та вплив сонця. Якісні полімерні мембрани не бояться впливу ультрафіолету. На жаль покрівля знаходиться під постійним проявом сонця. Для того, щоб не було завдано шкоди покрівлі, використовують мембрану. Бо уф-промені руйнують будівельні матеріали.

Факт 2 Еластичність мембран. Мембрана не повинна розриватися чи тріскатись, вона еластична. При монтажі витримує сильне розтягування. Це дозволяє використовувати мембрану в різних архітектурних рішеннях.

Факт 3 Морозостійкість. Як було сказано вище, властивість мембран – стійкість до різких змін температури. Крім того, мембрана не втрачає своїх властивостей, а особливо гнучкість.

Факт 4 Пожежобезпечність. Мембрани пожежобезпечні, бо мають низький рівень горючості. Це один з безпечних рулонних матеріалів.

Ну як вам, цікаво? Якщо ви хочете монтувати полімерну мембрану на власну покрівлю, то звертайтеся до нас.