Утепленння скатної покрівлі

Скатна покрівля – один з двох основних типів влаштування даху. На відміну від плоских дахів, скатні мають ухил поверхні для стоку талих і зливових вод.
Скатні дахи дуже популярні із-за нахилу, на ній не скупчуються опади. Іноді скатний дах використовують для облаштування мансардних вікон, що дуже естетично.
Також має вигляд горищне приміщення. Підлога горищного приміщення і мансарда не повинні утепляться, бо з житлового приміщення не буде надходити тепло. Утеплюється тільки скатна поківля.

Давайте детальніше розглянемо процес утеплення:

  1. Насамперед заміряйте відстань між кроквами.
  2. Коли будете вибирати утеплювач – звертайте увагу на розміри, краще придбати з запасом, бо він повинен щільно заходити в простір покрівлі.
  3. Після придбання матеріалу для утеплення – влаштовують монтаж всередині приміщення. Утеплювач кріплять за допомогою рейок і кріплення.
  4. Далі покривають плівкою для пароізоляції. Після плівки ви можете покрити іншими оздоблювальними матеріалами, щоб прикрасити дизайн даху.
  5. Утеплення підпокрівельного пирога з зовнішньої сторони. Пристрій гідроізоляції та вітроізоляції, а саме дифузійні або антиконденсатні мембрани.

Процес утеплення вимагає певний час, щоб придбати всі матеріали, розрахувати та зробити виміри, виконати монтаж.
Якщо для вас утеплити скатну покрівлю важко, то ви завжди можете звернутися до фахівців для проведення всіх покрівельних робіт.