Утеплення мансарди: який спосіб вибрати?

Багато пишуть про те, як правильно утеплювати покрівлю мансарди, щоб результат був довговічним і ефективним. Однак, є ситуації, коли утеплення самої покрівлі не потрібна. Або навпаки категорично необхідно. І дуже важливо розуміти, як зробити правильно, тому що не завжди в процесі експлуатації будинку або самої мансарди можна виправити ситуацію.

Забігаючи наперед, нагадаємо, що ви завжди можете отримати детальну консультацію наших фахівців телефоном.
У нас понад 15 років досвіду в облаштуванні різного виду мансард і горищ. Так що телефонуйте, і ми підкажемо оптимальний і правильний варіант саме для вашої ситуації!

Отже, почнемо з того, що мансарда може бути житлової або нежитлової. Третій можливий варіант – мансарда нежитлова, але ви розумієте, що з часом збираєтеся перетворити її в житлове приміщення. Розглянемо способи утеплення для кожного варіанта.

  • При облаштуванні нежитлового горища найбільш ефективне рішення – утеплити підлогу горища (перекриття). Річ у тім, що якщо утеплити тільки покрівлю та «обійти увагою» підлогу, то тепло з приміщень буде йти на горище. Вийде, що утеплення самої покрівлі не особливо допоможе зберегти тепло в житлових кімнатах.
  • При облаштуванні житлової мансарди необхідно організувати утеплення як самої покрівлі, так і статі. Це найбільш ефективний варіант технологічно і з точки зору організації правильного мікроклімату у всіх приміщеннях.
  • Якщо зараз ваш горище не житловий, але в перспективі ви плануєте облаштувати там кімнату, то утеплювати підлогу і дах потрібно відразу і заздалегідь. Річ у тому, що пізніше правильне утеплення організувати не вийде. Технологія утеплення покрівлі така, що потрібно заздалегідь організувати вентиляційний люз в покрівлі. Також необхідно використовувати покрівельні мембрани при облаштуванні пирога. В іншому випадку утеплювач буде намокати через конденсат і швидко вийде з ладу.

Звертайтеся! Ми виконуємо роботи «під ключ» і допоможемо не тільки з виконанням робіт, а й з придбанням всіх необхідних матеріалів за відмінними цінами.