Утеплення мансарди

Думаєте про створення облаштованої мансарди? Дізнаймось, як зробити, щоб на мансарді було тепло і затишно круглий рік, адже стіни та стеля цього приміщення є похилим дахом самої будівлі. Для цього треба розібратися, з чого ж буде складатися покрівельна конструкція.


Якість мансардного приміщення повністю залежить від кваліфікації проєктувальників і будівельників. Компанія ЕХТЕ виконає утеплення та інші покрівельні роботи з гарантією якості!

Під час влаштування мансарди (житлове горищне приміщення) всі горизонтальні, вертикальні та похилі огороджувальні конструкції приміщення необхідно утеплювати.

Плити утеплювача повинні укладатися на основу щільно одна до одної і мати однакову товщину в кожному шарі.

Утеплення мансарди

При влаштуванні теплоізоляції в кілька шарів шви плит необхідно встановлювати в розбіжку (верхній шар повинен перекривати стики нижнього шару).

Після укладання мінерального утеплювача необхідно створити безперервний контур пароізоляції. Вона облаштовується внапуск, а стики проклеюються пароізоляційним скотчем.

Утеплення мансарди

Плівка служить захистом утеплювача від проникнення в нього пара. Якщо теплоізоляція намокне, то вона втратить свої властивості до моменту повного висихання. Також за допомогою контрлатування організовують вентильований люз.

Нижче в фотогалереї ми покажемо часті помилки й правильні приклади укладання утеплювача.