Консервація будинку

Бувають ситуації, коли запланували будівництво чи ремонт та не встигли закінчити до зими. Важливо правильно законсервувати будинок і ваші роботи збережуться.
Потрібно максимально захистити основу будинок від потрапляння вологи. Тоді перейдемо до чек-лісту, що потрібно законсервувати у будинку:

Фундамент будинку. Це стосується підлоги з плитного (стрічкового) фундаменту. Потрібно провести гідроізоляцію та утеплення.
Використовуйте рулонні, бітумні матеріали при температурі 10 С. Дозволяється використання гідроізоляційних матеріалів на самокопіювальній основі, по типу мембрани.
Стіни. Закрийте всі вікна та двері тільки після завершення робіт. Коли коробка повністю зведена та зроблена основа під покрівлю. Отвори закривають за допомогою:

  • поліетилену
  • геотекстилю
  • руберойду
  • плит ОСБ чи фанери.

Найзручнішим з матеріалів – є геотекстиль. Бо ніколи не злипається, міцний та стійкий.
Приділіть увагу отворам де проходить вентиляція. Не закривайте усі отвори, будинок повинен “дихати”. Можна залишити вікно відчиненим на провітрювання.

Дах. Дерев’яні бруски закривають покрівлею з руберойду, супердифузійною мембраною. Безпека вам гарантована на 6 місяців, бо обидва матеріали водонепроникні та не руйнується при низькій температурі.
У випадку, коли вже готова основа для покрівлі використовують тимчасовий підкладковий килим. Килим необхідний для захисту покрівлі від опадів. Всі наступні роботи можна виконувати на ньому, тобто укладання черепиці.

Приділіть увагу цим пунктам і ваш майбутній житловий будинок буде в безпеці. Він перезимує та дочекається продовження будівельних робіт. Якщо у вас залишились питання, то телефонуйте нам.