Як підготувати покрівлю до зими

Попереду зима і для того, щоб дах над головою не «протікав», потрібно вчасно проводити огляд і ремонт пошкоджених ділянок. Як підготувати дах, хто це повинен робити та що для цього потрібно?


Ідеально проводити ремонт і перевірку навесні, влітку або ранньої осені. Але як раз «найневдаліша» погода виявляє більшість проблем з покрівлею, особливо з точки зору герметичності.

Якщо у вас на даху встановлена ​​металева черепиця, тоді однією з проблем після весняно-літнього періоду могуть виявитися дефекти покрівельних ущільнювачів. Варто обов’язково перевірити!

Що ви можете зробити самі? Проконтролювати прохідність жолобів. Влітку і восени в ринвах збирається безліч сміття, гілок, листя, забруднень від опадів.

Важливо провести очищення і даху від сміття. Частина покрівельних покриттів не вимагає спеціальних технічних перевірок, оскільки велика частина бруду змивається дощем, але, попри це, бруд може накопичуватися на поверхні навіть у вигляді відкладень пилу або сажі.

Звичайно всі вищевказані роботи на даху ми рекомендуємо робити спеціалізованим бригадам, а також промисловими альпіністами. Адже потрібно пам’ятати про свою безпеку!

Пам’ятайте, що всі заходи, які проводяться до зими, захищають не тільки дах, а й всю будівлю. Тому варто витратити трохи часу і зробити невеликі вкладення, щоб уникнути проблем, пов’язаних з поганим технічним станом даху восени й взимку.