-
Відрізняємо підробку від оригіналу
Чи можете ви відрізнити оригінальну металочерепицю від підробки. Багато людей переплачують гроші та купують не якісну металочерепицю. Не треба бути професіоналом, щоб відрізнити підробку.
Які наслідки від покупки не якісної покрівлі?
- Не тривалий термін експлуатації.
- Низький рівень міцності.
- Поява корозії.
- Не достатня зносостійкість.
Існує кілька фактів, різниці підробки від оригіналу:
- Технічна документація – це докази, що підтверджують відповідність параметрів, а також маркування.
Крім того, порівняти з покриттям для продажу.
- Гарантія від виробника продукції.
- Технічні характеристики, заразом вони мають бути фіксовані та стандартні у кожного виробника:
- товщина сталі – у розмірі 0.45 мм.
- рівень оцинкування продукції. На продукцію наноситься шар цинкування задля безпеки від іржі.
Більший вміст цинку гарантує довгий термін служби виробу.
- полімерне покриття – воно захищає продукцію від зовнішніх впливів. Покриття може бути матовим (РЕМА) або глянсовим (РЕ). Існують й інші види покриттів. Полімерне покриття додає привабливості покрівлі.
- країна виробник металу. Так метал із Китаю коштує дешевше на відміну від Германії. Тут дивіться на фінансові можливості та сфери застосування матеріалу.
Якщо вам складно придбати якісну металочерепицю, не хвилюйтеся, а порадьтеся з нами.
Переглянути повністю
-
Експлуатація ПВХ-мембрани
ПВХ – мембрани відносно чутливий матеріал. Існує міф, що покрівля з мембранного матеріалу не витримує суворих кліматичних умов, навантаження. Деякі покупці придбавши мембрану, та не знаючи головних особливостей мембрани вимагають повернути гроші у продавця.
Що потрібно знати про мембранну покрівлю? Під час експлуатації покрівлі на мембрані можна побачити:
- Не великі смуги після випаду опадів. Це реакція мембран на дощ, яка тільки підтверджує, що матеріал має високий рівень водонепроникності. Не спішіть зривати мембрану, зачекайте поки сезон дощів пройде. Мембрана висохне, а смуги зникнуть.
- Освітлення мембрани. Під проявом постійного променів сонця на мембрані може з’явитися наліт. Він з часом зникне самостійно, або запросіть майстрів, щоб очистити покрівлю мийними засобами.
- Поява плісняви, цвілі. Покрівлю потрібно ретельно вимити, щоб не пошкодити покриття. Загалом використовують розчини плямо- вивідні на основі кисню. Рекомендуємо не експериментувати, а порадитися з майстрами або викликати фахівців для очищування покрівлі.
Для того, щоб збільшити термін експлуатації покрівлі мембранного типу: проводьте регулярний огляд (2 – 3 рази на рік). Проблема, яку одразу виявили легше виправити. Всі гідроізоляційні процеси повинні виконувати фахівці. Для полегшення умов праці встановіть або відремонтуйте доріжки для підйому, дробини чи горищні сходи. Уникайте сильних хімічних розчинів на основі тваринних жирів, нафтопродуктів, штучних засобів.
Переглянути повністю
-
Цікаві факти про полімерні мембрани
Полімерна мембрана – це гідроізоляційний матеріал, який використовують для ремонту, демонтажу чи будівництва покрівлі. Строк експлуатації при правильному монтажу досягає до 50 років.
Мембрани корисні тим, що витримують низькі та високі температури. Мембрани частіше монтують на плоскі покрівлі, наприклад, при реконструкції старих будівель.
Факт 1 Полімерні мембрани та вплив сонця. Якісні полімерні мембрани не бояться впливу ультрафіолету. На жаль покрівля знаходиться під постійним проявом сонця. Для того, щоб не було завдано шкоди покрівлі, використовують мембрану. Бо уф-промені руйнують будівельні матеріали.
Факт 2 Еластичність мембран. Мембрана не повинна розриватися чи тріскатись, вона еластична. При монтажі витримує сильне розтягування. Це дозволяє використовувати мембрану в різних архітектурних рішеннях.
Факт 3 Морозостійкість. Як було сказано вище, властивість мембран – стійкість до різких змін температури. Крім того, мембрана не втрачає своїх властивостей, а особливо гнучкість.
Факт 4 Пожежобезпечність. Мембрани пожежобезпечні, бо мають низький рівень горючості. Це один з безпечних рулонних матеріалів.
Ну як вам, цікаво? Якщо ви хочете монтувати полімерну мембрану на власну покрівлю, то звертайтеся до нас.
Переглянути повністю
-
Гідроізоляція фундаменту
Для створення та монтажу шарів гідроізоляції використовують рулонні полімерні мембрани. Деякі забудовники використовують полімерно-бітумні мембрани. Крім того, як підкладку для скатних дахів, а також створення пароізоляції. Бо, гідроізоляційна мембрана захищає будинок від накопичення та проникнення вологи та запобігає руйнуванню фундаменту і його несучих конструкцій.
Варіанти для гідроізоляції фундаментів:
- Горизонтальна
- Вертикальна
Для горизонтальної гідроізоляції властиво захист стін, перекриттів будинку від накопичення вологи з ґрунту.
При вертикальній гідроізоляції виводять на 30-50 см вище рівня ґрунту.
Раніше для гідроізоляції використовували руберойд, його стелили на стрічковий фундамент вище вимощення. Далі поверх шарів руберойду починали вкладати стіни для будинку.
Мембранна гідроізоляція замінює інші матеріали, її використовують для створення бар’єра на поверхнях. При монтажі не потрібні додаткові, зайві роботи з праймерами та відкритим полум’ям.
Тому, гідроізоляція за допомогою мембрани – надійний метод, мембрана захистить конструкцію від потрапляння води. Якщо правильно підібрати матеріал ви позбавитесь від проблеми промерзання та руйнування фундаменту.
Тож, ви тепер більше обізнані про гідроізоляцію фундаменту та який матеріал краще завдяки. Звертайтеся до нас за допомогою, ми проведемо усі монтажні роботи.
Переглянути повністю