Як позбавитися утворення крижинок на покрівлі

Утворюються крижинки на карнизах покрівлі? Є спосіб їх уникнення. Спочатку ми пояснено причини їх утворення:

Відсутність теплоізоляції або не якісне встановлення. В результаті не правильного монтажу утеплювача тепло не буде циркулювати у приміщенні. Крім того, усе тепло в будинку виходить на горище чи мансарду та нагрівати покрівельну поверхню.
В цій ситуації, ви повинні перевірити теплоізоляцію, а у разі чого її переробити.

Погана вентиляція в зоні горищного приміщення. Повітря на горищі погано циркулюються через відсутність вентвиходів, або їх недостатньою кількістю.
Що ми маємо? Сніг постійно розтає та перетворюється на крижини. Як цьому зарадити? Установіть додаткові вентильовані виходи, ізолюйте горищна підлога, щоб не проходило тепло знизу.

Конденсат. Він може проникнути на теплоізоляційний шар, а утворюється на зворотній стороні покрівлі. Утеплювач, що постійно накопичує вологу більше не затримує тепло у домі.Таким чином, покрівля нагрівається.
Що можна зробити? Окрім установки вентильованих виходів треба накрити утеплювач гідроізоляційною мембраною. Не буде лишнім встановити профнастил чи металочерепицю зі спеціальним антиконденсатним покриттям.

Правильний монтаж теплоізоляційного шару розв’яже проблему утворення крижин на карнизі покрівлі. Крім того, потрібно забезпечити вентиляцію для покрівлі та обгорнути утеплювач ізоляційною мембраною.